«Динамо» перервало одразу три рекордні серії

Динамо Київ 4 Травня, 14:13 377
«Динамо» перервало одразу три рекордні серії | 19-27
Невтішні статистичні підсумки 24-го туру Ліги Парі-Матч для київського «Динамо».

«Динамо» 7-й раз двічі за сезон поступилося одному клубу, в тому числі 4-й - «Шахтарю».

Безвиграшна гостьова серія динамівців у зустрічах з гірниками досягла 10 матчів (=3-7, 5-18), повідомляє Спорт-Экспресс в Украине.

Біло-блакитні не забивають оранжево-чорним в чемпіонаті 3 гри поспіль (289 хвилин), а у всіх турнірах - 5 (469 хвилин).

«Динамо» перервало свою переможну і гольову серії з 12 матчів, гостьову безпрограшну з 25, а також суху - на 544-й хвилині. Останній раз кияни втрачали очки і не забивали 16 жовтня 2015 року - 0:3 вдома з «Шахтарем», а програвали на чужих полях - 27 квітня 2014-го - 1:2 з донецьким «Металургом».

Підопічні Сергія Реброва обходяться без мирових 18 ігор поспіль (+16-2, 39-8).

«Шахтар» став новим рекордсменом ліги за кількістю домашніх голів, обійшовши на один м'яч «Динамо» - 877.

Едуарду забиває «Динамо» більше, ніж будь-кому - 6 м'ячів (по 3 - в прем'єр-лізі і Кубку України).

100-й матч в українській кар'єрі провів Жуніор Мораєс (ЧУ - 82, КУ - 4, СК - 1, ЄК -13).