Член виконкому УЄФА: «Крим для вступу в УЄФА повинен бути визнаний більшістю членів-держав ООН»

Світовий футбол 4 Травня, 18:47 824
Член виконкому УЄФА: «Крим для вступу в УЄФА повинен бути визнаний більшістю членів-держав ООН»
Член виконкому УЄФА, спеціальний представник організації по Криму Франтішек Лавринець розповів про те, що необхідно для прийняття регіону в Союз європейських футбольних асоціацій.
«Ситуації з вступом Косово і Криму неоднакові. Може, Ветоха не зовсім коректно мене зрозумів. Рішення по Косово дуже свіже. При цьому рішенні враховувалося зовсім невелику перевагу - 28 голосів «за» проти 24. Більше число членів-держав ООН вже визнали Косово. На даний момент це не випадок Криму. Тому що вступ країни в УЄФА залежить від її визнання країнами-членами ООН. Ухвалення Криму до складу УЄФА буде залежати від політичного розвитку ситуації, від визнання республіки міжнародним співтовариством. Косово - країна, визнана великою кількістю членів-держав ООН. Крим же не був визнаний цими державами. Крим повинен бути визнаний більшістю членів-держав ООН для вступу в УЄФА. Не всіма, більшістю. Косово, наприклад, визнали більше 100 країн», - передає слова Лавринця видання «ТАСС».

Раніше президент Кримського футбольного союзу Юрій Ветоха заявив, що КФС може стати членом УЄФА за прикладом Федерації футболу Косово, і все до цього йде.