Мутко сподівається, що футболістів Криму визнають професіоналами в 2016 році

Футбол України 6 Травня, 20:59 809
Мутко сподівається, що футболістів Криму визнають професіоналами в 2016 році
Питання з набуттям статусу професіоналів гравцями, які виступають в змаганнях під егідою Кримського футбольного союзу, вирішиться до кінця нинішнього року.

Про це ТАСС повідомив міністр спорту РФ, президент Російського футбольного союзу Віталій Мутко.

КФС має спеціальний статус Союзу європейських футбольних асоціацій. Організація була офіційно зареєстрована в середині липня 2015 року. Перший чемпіонат Криму, в якому беруть участь вісім команд, стартував в серпні минулого року, однак гравці, що виступають в лізі, не мають статус професіоналів, що дозволяє переходити з клубу в клуб.

«Цього року ми це вирішимо, щоб у цих хлопців була окрема реєстрація (в базі Міжнародної федерації футболу - Прим. ред.), вони могли переходити в будь-які клуби», - прокоментував ситуацію Мутко.

Міністр заявив, що в найближчі 5-6 років на півострові буде вирішена проблема матеріального забезпечення футболу.

«Ми, РФС, на прохання ФІФА і УЄФА ніяких взаємодій з КФС не ведемо, а ось наше міністерство спорту - так. Ми даємо субсидії на підтримку КФС, частина грошей йде кожному клубу. Це буде і в наступному сезоні. Окремо існує програма розвитку футболу Криму. Це щорічно по чотири футбольні газони. У найближчі п'ять-шість років ми там знімемо проблему матеріальної бази для футболу. Окрема тема - це субсидії дитячим спортивним школам. Отримувати буде кожна школа окрему підтримку», - заявив він.