25-й тур для орендованих динамівців. Хльобас знову забиває

Динамо Київ 7 Травня, 19:37 1031
25-й тур для орендованих динамівців. Хльобас знову забиває | 19-27
Підсумки 25-го туру Ліги Парі-Матч для гравців «Динамо», які виступають на правах оренди в інших українських клубах.

Ігрову програму 25-го туру ЛПМ відкривав матч «Чорноморця» та «Металіста» в Одесі, в якому взяли участь одразу троє орендованих динамівців. У стартовому складі господарів з’явився Владислав Калітвінцев, який відіграв увесь поєдинок та отримав попередження на 83-й хвилині за грубий підкат. А Олексій Хобленко вийшов на поле на 43-й хвилині, замінивши нападника Володимира Барилка. Перемогу в цій грі з мінімальним рахунком 0:1 здобули гості, за яких увесь матч провів Ігор Харатін.

Олексій Савченко, Віталій Гемега та Орест Кузик, у свою чергу, зіграли усі 90 хвилин у матчі «Говерли» з «Олександрією». Ужгородці знову програли (2:0), пропустивши по голу в кожному з таймів. Ця поразка стала сьомою поспіль для команди В’ячеслава Грозного, яка розташувалася на останньому рядку турнірної таблиці.

А в матчі «Зоря» - «Ворскла» Дмитро Хльобас допоміг полтавчанам здобути перемогу на виїзді (1:2). Форвард відіграв повний матч, а на 46-й хвилині зрівняв рахунок у поєдинку, завдяки чому «Ворскла» зуміла переломити хід гри та в результаті виграти. Цей забитий м’яч став 5-м для Хльобаса з початку оренди у «Ворсклі».