Владислав Гельзін: «Прощальний матч провалив, краще грати за ветеранів»

Футбол України 11 Травня, 15:57 682
Владислав Гельзін: «Прощальний матч провалив, краще грати за ветеранів»
Президент «Олімпіка» розповів про свій останній матч у складі донеччан та плани після закінчення ігрової кар'єри.

«Цей матч мені треба було зіграти раніше. Очевидно, це була крапка в моїй футбольній кар'єрі, оскільки тепер, висловлюючись футбольною мовою, вішаю бутси на цвях. Я хотів попрощатися з футболом як гравець у рідному місті, на стадіоні «Олімпіка» перед своїми вболівальниками. Тому, напевно, цей момент затягнувся, оскільки була надія повернутися в рідні пенати.

У підсумку в матчі зі «Сталлю» домовилися з Романом Санжаром, що я ненадовго вийду на поле, а потім він мене замінить, і так буде зіграний мій останній матч в якості гравця «Олімпіка». В результаті відіграв перший тайм, хоча тренер міг зробити заміну і раніше. Напевно, Роман Санжар відчував, що це мій останній матч, тому потерпів і дав можливість відіграти 45 хвилин.

Що стосується своїх дій на полі, то ними я, природно, не задоволений. Зіграв погано. Видно, що не готовий, плюс позначилася довга відсутність ігрової практики. Так що це був мій прощальний акорд. Буду грати за ветеранів. Там краще виходить.

Тренерська кар'єра? Ні, буду президентом клубу, як і раніше. Буду вирішувати питання забезпечення команди і не лізти в тренерську кухню. Ніколи не втручався в цей процес і не буду. Вважаю неправильним, коли президент клубу вказує або розповідає головному тренеру, кому і як грати», - розповів Санжар в інтерв'ю MatchDay.