Збірна України U-16 перемогла однолітків з Ізраїлю

Збірна України 12 Травня, 21:41 711
Збірна України U-16 перемогла однолітків з Ізраїлю | 19-27
У рамках ХІІІ Міжнародного турніру ім. В. Баннікова відбулись матчі другого ігрового дня у групі А.

Україна здобула вольову перемогу над Ізраїлем - 2:1, а команда Сербії мінімально перемогла Болгарію - 1:0. Таким чином, Україна з 4-ма очками захопила одноосібне лідерство в групі, у Сербії та Ізраїлю по 3 очки, у Болгарії - 1 очко.

Юнацька збірна України U-16 зіграла свій другий матч на ХІІІ Міжнародному турнірі ім. В. Баннікова. «Синьо-жовті» у складному матчі зуміли здолати однолітків з Ізраїлю з рахунком 2:1.

Початок матчу юні українці, скажемо відверто, провалили. Швидкі і технічні ізраїльтяни раз-по-раз турбували нашого голкіпера - Бабічина. Дві чудові нагоди відкрити рахунок у матчі мав Дахан, проте в тих моментах вдача була на боці українців. Але все ж таки номінальні господарі домоглись свого, і Еден Карцев вивів свою команду вперед.

До перерви «синьо-жовті» так і не змогли створити нічого конструктивного біля воріт суперника.

Друга половина гри кардинально відрізнялась від першої. Мабуть, наставник українців Сергій Попов провів чоловічу бесіду у роздягальні, після чого його гравці, вийшовши на поле, одразу перехопили ініціативу у матчі. Вже на 45-й хвилині зустрічі Петро Харжевський зрівняв рахунок у грі. Після подачі кутового захисники збірної Ізраїлю забули про Петра у своєму карному майданчику, і той технічно переграв Індібо. Ще за дві хвилини прудконогий Ісаєнко мав два забійних моменти, проте надійно зіграв голкіпер збірної Ізраїлю.

Юні українці не втрачали надії, аби вирвати перемогу у грі, і доля їм віддячила за наполеглевість на 72-й хвилині. Переможний м’яч у ворота ізраїльтян забив Артем Холод, який вийшов на заміну у другому таймі.

Таким чином ця перемога виводить «синьо-жовтих» на першу сходинку групи А. В іншому матчі нашого квартету збірна Сербії з мінімальним рахунком 1:0 перемогла болгар. Саме у протистоянні з сербами 14 травня в Обухові вирішуватиметься доля путівки до фіналу.