Іван Гецко: «Шахтар» за своїм рівнем зараз сильніший, ніж «Динамо»

Динамо Київ 13 Травня, 15:51 853
Іван Гецко: «Шахтар» за своїм рівнем зараз сильніший, ніж «Динамо»
Колишній форвард збірної України порівнює чемпіона та срібного призера чемпіонату України.

- Як Вам загалом футбольний сезон в Україні? Чи справедливо, на Вашу думку, «Динамо» стало чемпіоном України?

- Мабуть, що так. Якщо говорити про рівень «Динамо» та «Шахтаря», то стикові матчі між цими командами у чемпіонаті багато про що говорять. Сьогодні «Шахтар» грає не на своєму стадіоні, команда постійно на «колесах». В єврокубках Львів прийняв «Шахтар» дуже добре, а от в інших матчах місцеві вболівальники не підтримують «Шахтар». Мова йде про матчі з «Дніпром», «Динамо» чи «Карпатами». Звісно, вболівальники будуть підтримувати ті команди, які їм ближче до душі. «Шахтар» за своїм рівнем зараз сильніший, ніж «Динамо». Втім, у чемпіонаті гірники зробили кілька промахів, а «Динамо» пройшло усю дистанцію рівніше. Загалом, вважаю, селекція у «Динамо» має відбуватися краще, аніж є зараз.

- Чи здивувало Вас те, що відбулося під час матчу «Шахтар» - «Динамо» у Львові? (Граці обох команд вчинили масову бійку - Авт.)

- Гравці наробили великих проблем. Окрім того, кубковий матч «Зорі» з «Дніпром» також не обійшовся без скандалу. Для прикладу, Роман Зозуля повів себе некоректно, ймовірно, він отримає рік дискваліфікації. Хіба це нормально для гравця збірної України? У матчі з «Шахтарем» Ярмоленко також «начудив». І це далеко не перший його неоднозначний вчинок. Не знаходжу слів, щоб описати його поведінку. Поведінка Степаненка – провокація. Навіщо це робити? На жаль, наші збірники наробили дурниць, зробили скандал на всю Україну, а тепер їм разом доведеться грати у збірній України на Євро-2016.

- Як вважаєте, футболісти знайдуть спільну мову у збірній?

- Хотілося б у це вірити. Але зрозумійте, що мова не про двох футболістів. «Шахтар» і «Динамо» - це не тільки Ярмоленко та Степаненко. Зараз, мабуть, найважливіше не те, щоб усі помирилися між собою, найважливіше те, щоб на футбольному полі робили свою роботу і спільними зусиллями здобували перемоги для України. Знаю чимало випадків у Франції, Італії та інших країнах, коли гравці не вітаються між собою, але на полі роблять одну роботу. Після футбольних матчів життя продовжується, - цитує Гецка «Галичина спортивна».