Сергій Рафаїлов: «У «Дніпра» ніжні та вр​азливі футболісти і вболівальники, як і у «Динамо»

Динамо Київ 13 Травня, 17:15 786
Сергій Рафаїлов: «У «Дніпра» ніжні та вр​азливі футболісти і вболівальники, як і у «Динамо»
Генеральний директор «Зорі» висловився щодо того, як рішення КДК ФФУ з приводу дискваліфікації Андрія Ярмоленка вплинуло на скандальні дії Романа Зозулі в матчі «Зорі» і «Дніпра».
«Безкарність породжує вседозволеність. І безкарність - це навіть не гра «Шахтар» - «Динамо». У нас є недоторканні футболісти, яких не дай Боже карати. Ви що, не можна! Це цвіт нації, як у нас прийнято зараз говорити. Це люди, близькі до Бога на сьогодні.

Інтереси збірної? Я не ділю інтереси футбольних клубів України, які виховують цих збірників, з інтересами самої збірної. Перш за все - інтереси футболу. Футбол повинен бути чистим, в першу чергу, а така ось безкарність, якісь «половинчасті» рішення - навіть так їх назвати не можу - які прийняв КДК... Ось, отримуйте. Далі буде гірше.

Команда програє («Дніпро» вилетів з Кубка від «Зорі» - прим. ред.), але вона не готова була програвати. В інтерв'ю, коментарях в соціальних мережах вболівальники і всі інші готували футболістів до того, що вони, як мінімум, фіналісти Кубка, а, як максимум - вже і володарі. Все так планувалося, і тут раптом - осічка.

У «Дніпра» ніжні та вразливі футболісти разом із уболівальниками. І Зозуля, і фанати, які громили стадіон. До слова, як і «Динамо» Київ, чию психіку потрясло, коли Степаненко показав і поцілував емблему як футболіст, відданий «Шахтарю». Я не розумію, чому всі справжні шанувальники «Динамо» Київ, які дивилися гру біля екранів, не почали громити і бити телевізори», - наводить слова Рафаїлова footballua.tv.