«Вольфсбург» - «Штутгарт»: перемога «вовків», Кравець у стартовому складі

Світовий футбол 14 Травня, 18:46 629
«Вольфсбург» - «Штутгарт»: перемога «вовків», Кравець у стартовому складі | 19-27
В рамках 34 туру чемпіонату Німеччини відбувся матч між «Вольфсбургом» та «Штутгартом», в якому господарі поля перемогли з рахунком 3:1.

Гравець «Штутгарта» Артем Кравець вийшов на поле з перших хвилин в матчі заключного туру Бундесліги проти «Вольфсбурга». Український нападник не зміг відзначитися результативними діями і був замінений в перерві.

Голи: 1:0 – 11 Арнольд, 2:0 – 29 Шюррлє, 2:1 – 78 Дідаві, 3:1 - 29 Шюррлє.

«Вольфсбург»: Кастельс, Данте, Налдо, Шефер, Вієйрінья, Сегуін (Дракслер, 73), Гілавогі, Арнольд, Каліджурі (Треш, 70), Шюррлє, Крузе (Дост, 64).

«Штутгарт»: Лангерак, Швааб, Інсуа, Циммерманн (Максим, 76), Баумгартль, Рупп, Гентнер, Дідави, Костич, Кравець (Тащі, 46), Вернер (Харнік, 32).