Як Селезньов росіян на гроші «розвів»

Футбол України 15 Травня, 11:44 473
Як Селезньов росіян на гроші «розвів»
Екс-нападник «Кубані» отримав пропозицію від «Шахтаря» ще взимку.

Як розповіло «Depo.Сектор» джерело, наближене до футболіста, пропозицію від «Шахтаря» Євген Селезньов отримав ще взимку, проте донецький клуб пропонував зарплату, за даними джерела, $70 тис.

Але в той же час надійшла пропозиція від російської «Кубані» , власником якої тоді ще був Мкртчан - добрий знайомий людей, що представляють інтереси Селезньова і самого Євгена. Вся схема в тому, що на той час Мкртчан знав, що покине «Кубань», тому по старій дружбі з Євгеном підписали «жирний» контракт. За нашими даними, він був розрахований до кінця сезону і Євген мав заробити понад $500 тис. Мкртчан за планом, 7 квітня, покинув «Кубань». Те саме зробив і тренер Ташуєв. Команда лягла на баланс Краснодарського краю. І нові власники, коли прийшли у клуб і побачили суму, яка прописана у контракті, вирішили спробувати залякати Євгена: забрали угоду, не пускали на базу і запустили у ЗМІ фейки. Вони хотіли виторгувати компромісну суму і розірвати стосунки з гравцем.

За даними джерела, компроміс був знайдений: Селезньов заробив близько $400 тис., отримав контракт і став гравцем «Шахтаря», як і було заплановано раніше.