Підсумки 26-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців

Динамо Київ 16 Травня, 10:06 957
Підсумки 26-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців | 19-27
Голи Кузика та Хобленка - у нашому огляді туру для гравців «Динамо», які виступають в оренді в інших українських клубах.

У домашному матчі «Говерли» проти «Волині» взяли участь усі четверо орендованих динамівців, оскільки Віталійс Ягодінскіс вже відбув свою дискваліфікацію. Окрім Ягодінскіса, повний поєдинок зіграли Олексій Савченко (заробив жовту картку на 28-й хвилині), Віталій Гемега та Орест Кузик, який відзначився голом престижу для ужгородців та встановив остаточний рахунок у матчі – 1:4.

А за «Чорноморець» у грі проти «Сталі» на виїзді єдиний гол забив орендований одеситами форвард Олексій Хобленко (на фото). Він вийшов на поле на 72-й хвилині замість Татаркова, а на 4-й хвилині компенсованого часу встиг принести перемогу своїй команді та ще й заробити «гірчичник» за зняту футболку.

Ще один орендований динамівець у складі «Чорноморця» – Владислав Калітвінцев – пропустив цю гру через дискваліфікацію.

У поєдинку «Металіст» - «Динамо» у стартовому складі харків’ян вийшов Ігор Харатін, який відіграв майже повний матч та був замінений на 89-й хвилині на Синицю. Рахунок на той момент вже був 0:3 на користь динамівців, завдяки хет-трику Теодорчика. Але наприкінці поєдинку «Металіст» все ж спромігся відквитати один м’яч – на 90+3-й хвилині забив Наполов.

А в останньому матчі неділі та всього сезону 2015/16 «Ворскла» з Дмитром Хльобасом у складі приймала «Олександрію». Господарі мінімально програли (0:1), а орендований динамівський нападник цього разу результативними діями не відзначився.