Руслан Ротань: «Ніякого удару ногою не було!»

Футбол України 16 Травня, 13:59 525
Руслан Ротань: «Ніякого удару ногою не було!»
Капітан «Дніпра» розповів про конфлікт, який стався після матчу півфіналу Кубка України з «Зорею».

Арбітр матчу Анатолій Абдула написав у рапорті до матчу, що півзахисник стрибнув йому на ногу і оцінив епізод як застосування фізичної сили до офіційної особи матчу, що передбачає відсторонення від футболу на 12 місяців.

«Я, насправді, в подиві. Прочитав після гри, що можу бути дискваліфікований на тривалий період і не повірив. Потім знайшов в інтернеті суддівський післяматчевий протокол, де написано, що я вдарив арбітра ногою! Здивований, тому що такого і близько не було. Я намагався поговорити з арбітром після матчу, навколо була метушня, напруга емоцій... Я зачепив арбітра, на що він навіть не відреагував. Ніякого удару ногою, як написано в протоколі, не було! Я думаю, суддя помилився. Можливо, у нього особисті образи. Ви ж знаєте, що у нас з ним складні стосунки. Він уже два фінали у нас відібрав. У матчі з «Шахтарем» визнали, що пенальті був помилкою, і ось зараз. Всі бачать, яка у нас ситуація.

Я звернув увагу як в протоколі детально розписаний епізод з моєю участю на відміну від інших, і наскільки це відрізняється від загальної картини подій. Повторю, це тільки особисті мотиви судді. «Дніпро» - це команда, яка, незважаючи ні на що бореться, а він своїми свистками зводить всі наші зусилля на «ні». Це дуже неприємно.

Не сперечаюся, що повинен понести покарання за свої емоції. Якщо буде рішення про тривалу дискваліфікацію, буду його оскаржувати. Але я думаю, що КДК ФФУ розбереться в цьому моменті та не звалить на гравців «Дніпра» всі гріхи. Мені здається, подібного ще не траплялося, щоб карали за те, чого не було. Мені просто смішно було, коли я прочитав про те, що вдарив суддю. Який удар? Я ще раз повторю, що зачепив його в запалі емоцій. Я хотів підійти, висловити невдоволення його роботою, навколо нього була метушня, штовханина... Це було, я не заперечую, але бити суддю?!» - розповів Ротань в інтерв'ю Sport.ua.