Дмитро Коробко: «Таку поведінку породжує саме безкарність»

Футбол України 16 Травня, 22:38 432
Дмитро Коробко: «Таку поведінку породжує саме безкарність»
​Футбольний юрист Дмитро Коробко в ефірі програми «Великий футбол» дав коментар щодо інциденту в матчі «Зоря» - «Дніпро».
- Так як дисциплінарні органи ФФУ занадто м'яко ставляться до подібних випадків, вони спонукають футболістів до ще більш серйозних порушень. Те, що трапилося в матчі «Зоря» - «Дніпро», безпосередньо залежить від того, що сталося тиждень тому в матчі «Шахтар» - «Динамо». Винні були недостатньо серйозно покарані, і такі ж агресивні люди - в даному випадку, Зозуля - побачили, що за агресивну поведінку, бійку, вони теж можуть як-небудь ухилитися від відповідальності. Таку поведінку породжує саме безкарність.
Думаю, що Зозулю покарають більш-менш суворо, але ми повинні враховувати, що ФФУ часто залежить від бажання деяких людей і може зробити щось несподіване.
Якщо дисциплінарні органи будуть надто м'яко ставиться до подібних вчинків, це рано чи пізно призведе до крові. Кілька місяців тому жахлива історія сталася в Аргентині: футболіст застрелив суддю, бо той його видалив. Ми ж не хочемо, щоб подібне відбувалося у нас - сподіваюся, ми не настільки дика країна.