Максим Карагодін: «Тренер «Атлетіко» сказав, що Ткачук - це для них знахідка»

Динамо Київ 17 Травня, 17:59 764
Максим Карагодін: «Тренер «Атлетіко» сказав, що Ткачук - це для них знахідка»
Агент українського футболіста Юрія Ткачука розповів в коментарі виданню xsport про перехід гравця до складу мадридського «Атлетіко».
«Атлетіко» - це гранд сучасного футболу. Це клуб, який дає бій найкращим командам світу - таким, як «Барселона», «Реал» і «Баварія». Тільки присутність там робить тебе сильнішим. Це були мої єдині переговори, де я не торгувався за умовами - не тому, що боявся зірвати угоду, а тому, що це було на такому високому рівні, що торги були недоречні. Умови контракту були настільки адекватними для молодого гравця, що мені залишалося тільки запросити Юрія в кабінет на підписання, після того як перекладач закінчив свою роботу. Ми однозначно вибрали шлях перспективи. Зарплата у нього не більша, ніж була в «Металісті», але в контракті величезна кількість пунктів з бонусами, які мотивують гравця працювати щодня.

«Юра грає на своєму місці в опорній зоні. Після першого матчу головний тренер «Атлетіко Б» сказав, що Юрій - це знахідка для клубу, і у них дуже великі плани на нього. Виходячи з цих слів, я думаю, що ним усі задоволені.

Я сподіваюся, що літні збори він буде проводити з першою командою, а там подивимося... Не хочу загадувати щось наперед, все залежить тільки від нього», - цитує агента xsport..