20/05/2016 20:04 451

Володимир Генінсон: «На даний момент немає розуміння, чи хочуть телетранслятори єдиний пул»

Президент Прем`єр-Ліги Володимир Генінсон в ексклюзивному коментарі для 1927.kiev.ua розповів про ситуацію з єдиним телевізійним пулом на наступний сезон.

— Так, насправді, була пропозиція, яка була озвучена телетрансляторами у сумі 102 мільйони гривень. Розподіл коштів був приблизно 60 на 40 між телетрансляторами. Усі клуби порадились між собою і вирішили, що дійсно це дуже маленька пропозиція. Після цього ми вступили у перемовини як з Прем’єр-Лігою, так і з телетрансляторами. Телеканал «Футбол 1»/ «Футбол 2» був готовий збільшити свою пропозицію. Тобто, підіймати свою ставку. Телеканал «2+2» поки взяв паузу. На даний момент немає розуміння, чи хочуть вони єдиний пул, між собою. Тепер вже не клуби, а саме телетранслятори. Тут не йде мова про телевізійний пул, тут йде мова про те, що телетранслятори не можуть між собою домовитись.

— Якщо вони не домовляться?

— Коли ми зберемо усіх власників клубів, а це буде 7 червня, і усі господарі команд нам підтвердять, то ми будемо виставляти прохання як Прем`єр-Ліга, щоб нам передали хоча б міжнародні права. Для того, аби ми могли їх реалізувати через тендер на європейському ринку. На даний момент є велика зацікавленість. До нас вже звернулось 4 агентства, а також УЄФА нам готує платформу, як це впроваджувати в Європі.

— На цій зустрічі власників клубів Прем’єр-Ліги буде обговорюватись реформа Ліги, яку ви анонсували?

— Так, саме для цього і потрібна ця зустріч. 100 днів нової Прем’єр-Ліги.

— І що на даний момент зроблено?

— Дізнаєтесь на зустрічі.

Розмовляв Олександр Ушаков

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше