Юрій Вернидуб: «Не даремно з нашого маленького клубу «Зоря» до національної збірної запрошується стільки футболістів»

Футбол України 21 Травня, 13:09 498
Юрій Вернидуб: «Не даремно з нашого маленького клубу «Зоря» до національної збірної запрошується стільки футболістів»
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб розповів про третій у сезоні і найважливіший для луганської команди матч із донецьким «Шахтарем».

- Як Ви в цілому оцінюєте цей сезон для своєї команди? Чи все вийшло з того, що було заплановано?

- Хотілося б, звичайно, виступити краще. Зокрема, завоювати «бронзу». На жаль, у чесній боротьбі програли дуель «Дніпру», який заслужено посів третю сходинку в турнірній таблиці. Головне, що виступили не гірше, ніж в попередньому сезоні, а, можливо, навіть і краще в деяких аспектах. Маю на увазі той факт, що вийшли до фіналу Кубку. Тому сезон можна назвати вдалим для нас.

- Розраховували на початку турніру дістатися фіналу? Чи цілі у клубу завжди максимальні?

- Мені здається, не лише я та «Зоря», а кожен з тренерів та кожна з команд ставлять перед собою завдання потрапити до фіналу Кубку країни. Нам цього сезону вдалося завдання виконати. Цим фактом і я, і хлопці задоволені.

- Що для Вас означає вихід до фіналу Кубку України? Наскільки приємно закінчувати сезон таким матчем?

- У будь-якому випадку це позитивні емоції. До того ж, у нас молода команда, в якій зібрано багато талановитих футболістів. Ця подія назавжди залишиться в їх пам’яті. Змогли самі собі довести, що можемо грати гідно, діставшись до фіналу.

- Чи складно мотивувати команду на завершальний матч сезону?

- Гадаю, якщо ми вже дійшли до фіналу, зайве щось говорити про мотивацію. Ще раз повторюсь: це історія та можливість завоювати трофей. Можливо, у когось у кар’єрі такої нагоди більше й не буде. Гадаю, що хлопці заслужили зіграти у фіналі. Боротьба має бути чесною, а переможе сильніший.

- Чим Вам запам’ятався цей розіграш Кубку? В ньому було доволі багато неочікуваних результатів…

- Протистоянням у півфіналі з «Дніпром». Командою, яка випередила нас в чемпіонаті, фінішувавши на третьому місці. А ми змогли її пройти у кубковому розіграші. Це, гадаю, приємний факт для нашої команди.

- Що можете сказати про свого майбутнього суперника?

- Хіба можна сказати щось нове про цю команду? «Шахтар» - гранд українського футболу, багаторазовий чемпіон та володар Кубка країни, переможець Кубку УЄФА. Великий та сильний клуб.

- У вашій команді грають чимало молодих українських футболістів. Ви задоволені їхніми виступами протягом сезону?

- Так. Хто б що не говорив, але, думаю, не даремно з, скажімо так, нашого маленького клубу «Зоря» Луганськ до національної збірної запрошується стільки футболістів.

- Що можете побажати збірній України на Євро-2016?

- Лише перемог і тільки перемог. А ще - згуртованності, впевненості та бажання битися на кожному клаптику поля. Не на словах, а на ділі, за нашу країну та наш прапор!