Вадим Євтушенко: «Гірнику-Спорт» потрібно віддати належне»

Динамо Київ 21 Травня, 20:35 555
Вадим Євтушенко: «Гірнику-Спорт» потрібно віддати належне»
До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо-2» після матчу із «Гірник-Спорт» (1:1).

- Сьогодні була важлива гра для обох сторін. Ми та наш суперник на кінці сезону потрапили у дещо незручне становище. Нам потрібні були очки, і ми налаштовувалися тільки на перемогу. Сьогодні поставили гравців, які були травмовані: вони можуть вигравати матчі, але функціонально були ще не повністю готові, і нам було важко. До того ж, один гравець попросив позапланову заміну. У першому таймі у нас було багато хороших моментів, з яких потрібно було витискати максимум і перемагати із переконливим рахунком.Але запороли останній пасі і вже не могли рухатися далі. Пішли на перерву із 1:0. Вважаю, що гол ми забили чистий. У Полегенька було положення поза грою, але він ніяк не впливав на момент. Потім забив «Гірник» і зрівняв наші шанси. У другому таймі, повторюсь, ми сіли фізично, бо на полі були гравці, що недавно мали проблеми зі здоров'ям, і ми не витримали. Проте у нас були моменти, але ми їх не використали. Варто віддати належне «Гірнику». Вони показували раціональний футбол. У них в складі грали потужні форварди. За рахунок простої гри, довгих передач та боротьби вони проходили нашу оборону. У підсумку, цей результат є справедливим.

- Не вважаєте свого воротаря героєм матчу?

- Так, він молодець. Один раз сам створив для себе момент, але виручив команду. А от в обороні нам не вистачало класу поборотися. На жаль, у такий час перебувають у лазареті Трубочкін, Ісраїлов, Джгереная. Це ті гравці, які б додали потужності та впевненості. Але цілий весняний період ми боремося із цими проблемами.

- Ще два тури до кінця чемпіонату, але вже так, думаючи про майбутнє. У 22-х із 27-ми гравців «Динамо-2» завершуються контракти. Що буде з ними і з командою?

- Це вже питання до президента. Подивимось, яке він прийме рішення. Я вважаю, що у нас є цікаві футболісти. За останній рік забрали практично весь колектив, і це вже майже нова команда. Хочеться, щоб ці хлопці для початку знову пограли на такому рівні, але це рішення прийматиме керівництво.