​Ван Гал: «Ніколи за 25 років моєї кар'єри я не мав стільки підтримки моєї роботи»

Світовий футбол 23 Травня, 23:23 507
​Ван Гал: «Ніколи за 25 років моєї кар'єри я не мав стільки підтримки моєї роботи»
«Манчестер Юнайтед» офіційно розпрощався з Луї Ван Галом.

- Для мене було честю управляти командою в такому чудовому клубі, як «Манчестер Юнайтед». Збулася моя давня мрія.

Я дуже радий, що допоміг МЮ перемогти у фіналі Кубка Англії і виграти цей трофей в 12-й раз. За свою кар'єру я виграв 20 трофеїв, але перемога в такому просякнутому історією турнірі, як Кубок Англії, буде одним з найбільш особливих моїх досягнень.
Дуже розчарований, що не зможу реалізувати трирічний план для команди. Але вона вже зараз має твердий грунт для того, щоб рухатися далі і досягати успіху. Сподіваюся перемога в Кубку Англії стане каталізатором до нових перемог, в яких так потребує клуб і фанати.
Попрацювавши в Нідерландах, Іспанії та Німеччини я мріяв тренувати в Англії і стати частиною культури цієї країни. Вважаю, що обидві мети досягнуто. Це був фантастичний досвід.
Вдячний гравцям. Дуже радий, що вдалося вивести в першу команду стільки молодих гравців. Сподіваюся споглядати їх успіх в наступному сезоні.
Висловлюю глибоку шану прекрасним фанатам Юнайтед. Ви дійсно кращі в світі.
Я глибоко вдячний кожному члену персоналу клубу - науковій частини, медичній бригаді, відділу спортивної форми, прес-службі, адміністрації, відділу громадського харчування, команді Академії і всім-всім. Ніколи за 25 років моєї кар'єри я не мав стільки можливостей для підтримки моєї роботи, для її комфорту.
Нарешті, я вдячний серу Алексу Фергюсону і серу Боббі Чарльтону, які робили все для того, щоб я і моя сім'я відчували себе на Олд Траффорд, як вдома, - наводить слова Ван Гала «Спорт Арена».