​Леонід Буряк: «Селезньов для України топ-форвард»

Збірна України 26 Травня, 18:37 621
​Леонід Буряк: «Селезньов для України топ-форвард»
Колишній тренер київського «Динамо» — про виклик Євгена Селезньова.
— Якщо Селезньова викликали, значить, він потрібен тренерському штабу і команді. Напевно, головний тренер побачив, що є з цією позицією проблеми і довикликав цього нападника. Те, що запросили Бутка і Селезньова, добре, а ось чи зможуть вони потрапити в остаточну заявку, покаже тренувальний процес.

Не впевнений, що Фоменко для заявки в 23 футболіста з п'ятірки зайвих обов'язково буде викреслювати когось із нападників. Все-таки, на мій погляд, для нас ця позиція найбільш проблемна, більш актуальна, ніж півзахист і захист. Оскільки у нас завжди був дефіцит форвардів, який би тримав захист в страху і забивав голи, як свого часу це робили Бєланов та Олег Блохін.

Складно судити про нинішній стан Селезньова, треба побачити, щоб обговорювати цей момент. За прізвищем він топ-форвард для України, а от які у нього кондиції, оцінить тренерський штаб. Будь-який тренер не ворог собі, щоб сильного гравця не брати в команду. Так що все залежить від самого Селезньова.

Кожен матч на Євро буде важливим. Перший матч, нехай і проти Німеччини, теж було б добре почати з позитивного результату. Поза сумнівом, гра з німцями буде складною. Але ключовий матч, очевидно, буде проти Північної Ірландії. Тут вже буде гра на результат. Доведеться відкинути видовищність і боротися за очки, щоб вийти з групи. Всі матчі важливі і може так вийде, що поєдинок з Польщею теж виявиться «золотим», - цитує Буряка matchday.ua.