Чотири нових правила перед Євро-2016. Лікнеп від П'єрлуїджі Колліни

Збірна України 28 Травня, 14:17 740
  Чотири нових правила перед Євро-2016. Лікнеп від П'єрлуїджі Колліни
П'єрлуїджі Колліна представив чотири нових правила перед Євро-2016

Колишній футбольний арбітр, а нині голова суддівського комітету УЄФА, консультант Італійської асоціації арбітрів і куратор суддівського комітету Федерації футболу України П'єрлуїджі Колліна зі своїми помічниками відвідав в Італії табори деяких національних збірних-учасниць фінальної частини Євро-2016. Мета візиту Колліни та його помічників – ознайомити тренерів і гравців команд-учасниць Євро-2016 з деякими нововведеннями в футбольних правилах, які вступлять в силу з початком турніру у Франції.

Голова суддівського комітету УЄФА відвідав у Італії, зокрема, й табір збірної Румунії, яка веде підготовку до Євро-2016 на чолі з тренером Ангелом Йорденеску. В ході цього візиту Колліна пояснив суть чотирьох нових правил, які вступлять в силу з початком Євро-2016. Про це повідомляє румунський спортивний портал digisport.ro.

Далі – суть правил.

- Якщо гравець в процесі розбігу перед пробиттям пенальті зупиниться перед м'ячем (тобто, здійснить оманливий рух у вигляді зупинки), то призначається вільний удар в бік воріт його команди.

- Якщо гравець піде на м'яч в підкаті двома ногами, то отримає пряму червону карточку.

- Якщо гравець сфолив за межами футбольного поля, то призначається вільний удар.

- Якщо в штрафному майданчику м'яч ковзне по руці гравця, або ж гравець торкнеться м'яча рукою, яка буде в мимовільному положенні (тобто, не піднятою догори), тоді гра рукою не фіксується.

За матеріалами digisport.ro

Переклад та адаптація - Ігор Семйон