Олександр Чижевський: «Певен, Тимощук буде в заявці на Євро»

Збірна України 28 Травня, 20:11 615
Олександр Чижевський: «Певен, Тимощук буде в заявці на Євро»
Один з рекордсменів за кількість проведених матчів у національних чемпіонатах України в складі національної збірної грав лише раз, у 1998-му. Нині Олександр Чижевський поділився думкою напередодні завтрашньої зустрічі нашої національної збірної проти румунів.
- На мій погляд, з перших хвилин Михайло Фоменко виставить оптимальний склад, а в ході гри випускатиме виконавців на проблемні позиції, - каже Олександр в коментарі UA-Футболу. – Решту гравців, тих, хто на Євро буде резервістами, тренерський штаб бачить у тренувальному процесі. Проблемним для нашої команди вважаю найперше амплуа лівого оборонця. Так, В’ячеслав Шевчук попри поважний вік виглядає прекрасно. Але не дай Боже йому зламатися, як альтернативи просто не буде. Також немає особливої заміни й для Андрія Ярмоленка з Євгеном Коноплянкою. Може, Олександр Караваєв та Олег Гусєв, бо Іван Петряк попри старанність ще сируватий.
Правильно тренери вчинили, запросивши до табору збірної Євгена Селезньова. Людина пройшла весь відбірний цикл, принесла багато користі. Не думаю, що Євгена варто позбавляти нагоди зіграти на чемпіонаті Європи лише через те, що він виступав у Росії. Тим більше, що конкуренції в нападі бракує. Є Роман Зозуля, але Пилипові Будківському бракує досвіду, а Артем Кравець нестабільно грав у Німеччині.
А ось травма Анатолія Тимощука турбує з іншої точки зору. Звичайно, конкуренція на цій позиції висока і замінити Анатолія є ким. Однак футболіст, який віддав збірній стільки років, просто зобов’язаний бути в заявці. Більше того, впевнений, Тимощук там буде.

Стосовно ж матчу з румунами, то думаю, що Фоменко налаштовуватиме команду на здобуття позитивного результату. Можлива зустріч на континентальній першості тренерів обох збірних сильно стримувати не повинна, адже нині суперники можуть зіграти однією тактикою, а завтра – іншою. Певен, Фоменко та Анґел Іорденеску перед цим матчем перегляднули мінімум по п’ять поєдинків майбутнього суперника і з можливостями усіх футболістів обізнані відмінно. Приховувати нічого, а отже можемо очікувати цікавого футболу.