Юрій Роменський: «Не ми одні викликаємо таку велику кількість гравців»

Збірна України 29 Травня, 15:36 981
Юрій Роменський: «Не ми одні викликаємо таку велику кількість гравців»
У вівторок головний тренер збірної України назве прізвища шістьох футболістів, які з табору збірної поїдуть додому, а не у Францію.
«Зараз у нас в таборі 29 осіб і 31 травня ми маємо дати остаточну заявку із 23 осіб. Не ми одні викликаємо таку велику кількість гравців, практично всі збірні-учасники фінального турніру переглядають великі групи футболістів. Тож у цьому немає нічого дивного. А хто із них залишиться, залежить більше від них, ніж від нас», - цитує Фоменка офіційний сайт ФФУ.

Чи важко «відчіпляти» гравців з команди в останній момент? З таким запитання «Експрес» звернувся до екс-тренера збірної України Юрія Роменського, який входив до тренерського штабу першої команди країни на ЧС-2006 у Німеччині.

- Можливо, десь в глибині душі тренеру і шкода позбавляти футболіста можливості зіграти на Євро або хоча б побути на цьому форумі. Але збірна - це не розваги і не жарти. На неї дивиться вся країна і тут панібратства бути не може. Тренер не може користуватися особистими симпатіями чи антипатіями. Він діє лише в інтересах збірної та інтересах країни. І якщо умовному футболісту Петренку скажуть, що ти не їдеш на Євро в інтересах країни, він повинен це сприйняти адекватно і з розумінням, - сказав «Експресу» Юрій Роменський.