«Астана» має борг перед екс-динамівцем

Футбол України 29 Травня, 16:23 910
«Астана» має борг перед екс-динамівцем
Вихованець київського «Динамо», а нині півзахисник «Олександрії» Денис Дедечко розповів, чому взимку покинув «Астану».
«Влітку 2015 року я підписав контракт з кращою командою Казахстану ФК «Астана». Термін угоди з чемпіоном Казахстану - 2,5 роки. Чим мене привабив цей варіант? Тим, що «Астана» готувалася взяти участь в Лізі чемпіонів. Це переважило всі інші варіанти для мене. Цей турнір - мрія для будь-якого футболіста. Спочатку все було в команді відмінно. Мене нормально прийняли в колективі, я став грати в основному складі, а наша команда вперше в своїй історії пробилася до групового турніру Ліги чемпіонів.

Неприємності у мене почалися перед Новим роком. Всі мої партнери і персонал клубу отримали зарплату за кілька місяців і преміальні за виступи в Європі. Мені ж керівництво клубу ніяких грошей не перерахувало, та й пояснювати нічого не стало.

10 січня, за кілька днів до початку першого зимового збору, з клубу «Астана» мені прийшов лист, в якому було сказано, що Дедечко не їде на перший збір. Без будь-якого пояснення з боку клубу. Я мав чинний контракт із клубом і став тренуватися індивідуально.

Напередодні другого турецького збору мені було сказано в усній формі, щоб я готувався вирушити до Туреччини. Я купив самостійно квитки до Туреччини, але за пару днів до другого етапу підготовки до мене зателефонував адміністратор команди і сказав, що мене немає в списках команди. Ситуація для мене була вкрай неприємна і, головне, мені нічого толком не пояснили керівники клубу.

Зрештою, я розірвав контракт з ФК «Астана» і на правах вільного агента перейшов в «Олександрію». Я вдячний олександрійському клубу, який дав мені можливість повернутися у великий футбол. Адже я прийшов в «Олександрію» повністю в розібраному стані», - цитує Дедечка Footboom.