Румунія - Україна. Прогноз коментатора Олександра Золотогорського
Збірна України 313 29 Травня, 16:58

Журналіст програми «Профутбол» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» запропонував на товариський матч Румунії та України дві ставки із захмарними коефіцієнтами.

«На товариські матчі важко складати прогнози – мотивація до кінця незрозуміла. Тому спробую перш за все передбачити характер гри і обрати коефіцієнт побільше – якщо вже ризикуєш і ставиш на товарняк, треба намагатися зірвати великий куш.

Отже, обидві команди дуже закриті, не надто результативні. Румунія у відборі взагалі тричі поспіль скатала нульовку, довго не могла забити – їм явно не вистачає забивного форварда.

Про українців ви все і без мене знаєте. Товарняків – лише два. Головна мета – досягти максимальної компактності.

Відчуваю, що гра буде нічийна. Команди приблизно рівні. За нічию добре можуть нагородити. Коефіцієнт на Parimatch – 3.2. Але я піду ще далі – місяць був не дуже вдалий, часто страшенно не щастило, тож втрачати нічого. Зроблю трохи божевільну спробу вийти в плюс. Ну, не очікую й голів у цій зустрічі. Може щось залетіти, але гра має бути дуже закритою. І рахунок 0:0, на мою думку, куди більш ймовірний, ніж його звично оцінюють букмекери. Перевірюся на 6.5!

Друзі, звичайно, на такі варіанти не можна ставити хату. Але якщо хочете гострих відчуттів, спробуйте потихеньку. Якщо ж бажаєте зіграти більш виважено, оберіть щось на свій смак згідно очікуваного характеру гри – тотал менше, чи щось в такому дусі», - цитує Золотогорського «Рейтинг букмекерів».

Впевнений у перемозі збірної України? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 50$/500UAH/2500RUB

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100