Олексій Дроценко: «Відбулися легким переляком і дрібними подряпинами»

Динамо Київ 31 Травня, 12:19 944
Олексій Дроценко: «Відбулися легким переляком і дрібними подряпинами»
​У понеділок, 30 травня, юнацька команда «Динамо» U-16 по дорозі на виїзний поєдинок чемпіонату України в Дніпро потрапила в ДТП.

На нерівній ділянці дороги ззаду в автобус з командою врізалася фура, після чого динамівський клубний транспортний засіб перекинувся. На щастя, ніхто з футболістів, тренерів та медичного персоналу серйозно не постраждав, і вже до вечора команда змогла дістатися до місця призначення. Детальніше про те, що трапилося, розповів старший тренер «Динамо» U-16 Олексій Дроценко:

- Ми, як зазвичай, двома динамівськими автобусами з командами U-14 і U-16 їхали на виїзний матч в Дніпро. На ділянці між Решетилівкою і Кобеляками дорога була просто жахливою - жодного рівного місця, на ній можна зламати ногу і йдучи пішки. За нами їхала фура. Ми об'їхали одну яму, потім хотіли другу, але в цей час фура, водій якої, очевидно, не розрахував відстань, вдарила нас ззаду, автобус потрапив на ці ями, його розвернуло, і ми перекинулися на бік в кювет.

На щастя, всі живі і здорові, відбулися легким переляком і дрібними ударами і подряпинами. Ніяких переломів або серйозних наслідків ні у кого немає. Після події ФК «Дніпро» надіслав за нами автобус, і ми благополучно добираємося до міста. Ніяких змін в планах не буде - завтра проведемо заплановані ігри чемпіонату України двома віковими групами, - цитує Дроценка офіційний сайт «Динамо» Київ.