Паулу Фонсека: «Нічого радикально в «Шахтарі» змінювати не треба»

Футбол України 1 Червня, 13:33 438
Паулу Фонсека: «Нічого радикально в «Шахтарі» змінювати не треба»
Сьогодні у Києві відбулася перша прес-конференція Паулу Фонсеки у якості головного тренера донецького «Шахтаря».

«Для мене це велика гордість і щастя – стати головним тренером такого клубу, як «Шахтар». Хочу подякувати президентові та керівництву клубу за надану можливість. Намагатимемось виконувати свою роботу якнайкраще!

Коли ми зустрічались із «Шахтарем» у Лізі Європи, я навіть не мріяв і не гадав, що можу опинитися тут. Усе сталося вже після цих матчів.

Зі мною приїдуть тренери, з якими я вже працював. Я дуже добре їх знаю. Моїм головним асистентом буде Нуну Кампуш, до тренерського штабу ввійдуть Педру Морейра, Тіагу й Антоніо, що працюватиме з воротарями. Також мені допомагатимуть Мігель Кардосо й Ігор Дуляй.

Що ж стосується трансферної політики, в принципі, я дуже задоволений сьогоднішнім складом команди. Звичайно, всіх гравців потрібно буде проаналізувати. На це ми маємо кілька місяців міжсезоння. Я говоритиму особисто з кожним футболістом, побачу, на що він здатний, яка він людина. Можливо, в майбутньому ми робитимемо якісь зміни. Але зараз я цілком задоволений тими футболістами, що є в команді. Це якісні гравці, і я гадаю, поки що нічого радикально змінювати не треба.

Одна з моїх перший цілей – вчити російську мову, щоби контактувати з українськими гравцями. Гадаю, найближчим часом я зможу порозумітись із хлопцями. Наразі я знаю російською «доброго дня», «дякую» і «м’яч», - наводить слова Фонсеки офіційний сайт «Шахтаря».