"Нашу групу виграє Україна", – польський оглядач

Динамо Київ 6 Вересня, 14:00 420
Нашу групу виграє Україна, – польський оглядач
Польський оглядач тижневика "Пшеглонд спортовий" Кшиштоф Будка впевнений, що групу відбору на чемпіонат світу, де виступає збірна Польщі, Чорногорії, Англії, та України виграють саме українці.

Польський оглядач тижневика "Пшеглонд спортовий" Кшиштоф Будка впевнений, що групу відбору на чемпіонат світу, де виступає збірна Польщі, Чорногорії, Англії, та України виграють саме українці.

– Україна зараз набагато краща команда, аніж збірна Англії. Вважаю, що саме українці стануть переможцями нашої групи. Збірна Англії мене не вражає. Британці на фарті заледве звели до нічиєї матчі з Польщею чи Чорногорією на виїзді. При цьому не показали якоїсь видатної гри. Україна навпаки створила неймовірне. Всі ми вважали, що в березні наші сусіди приїхали до Варшави попрощатися із шансами на чемпіонат світу. Але українці здивували і нас, і своїх уболівальників.

Водночас інший оглядач "Пшеглонду" Марцін Добош не вірить у перемогу України.

– Вважав і вважаю фаворитом збірну Англії. Це зіркова команда. Думаю, у вівторковій грі з Україною англійці доведуть, хто справжній фаворит у цій групі. Нам треба вболівати за перемогу англійців. Тоді "кадра" матиме шанси на поїздку до Бразилії в разі перемоги в Харкові над Україною. Якщо в вівторковому матчі в Києві буде нічия, тоді полякам треба перемагати українців і грати внічию на полі англійців. Але ми майже постійно програємо там, – констатує польський оглядач.

Нагадаємо, збірна України 6 вересня зіграє у Львові з Сан-Марино (початок о 21:00) і 10 вересня — з Англією на Олімпійському (21:45). Трансляція обох матчів на телеканалі "Інтер".