Віктор Грачов: ""Не думаю, що Англія набагато краща за Україну"

Динамо Київ 6 Вересня, 14:04 496
Віктор Грачов: Не думаю, що Англія набагато краща за Україну
Футбольний експерт Віктор Грачов вважає, що нашій збірній двоматчевий цикл краще розпочинати зі слабкої збірної Сан-Марино, ніж проти потужної збірної Англії.

Футбольний експерт Віктор Грачов вважає, що нашій збірній двоматчевий цикл краще розпочинати зі слабкої збірної Сан-Марино, ніж проти потужної збірної Англії.

– Напередодні важливого матчу гравці мають шанс зігратися, краще вивчити маневри одне одного. Дві гри за чотири дні – оптимальний графік. По собі знаю, що краще грати ніж тренуватися. Думаю, наші збірники отримають заряд позитивних емоцій від заповненого стадіону у Львові, який до того ж завжди із натхненням співатиме національний гімн.

За який результат уболіватимете у Варшаві, де гратимуть Польща й Чорногорія?

Боюся лише перемоги Чорногорії. Тоді ситуація для нашої збірної стане складною. Мабуть, уболіватиму за нічию. За такого розкладу Польща майже втратить усі шанси, а Чорногорія їх не набуде. На жаль, я знаю менталітет таких команд, як Польща. Свого часу, коли грав в Угорщині довелося зустрічатися із їхніми збірниками. Хлопці вважали, що виконали життєве завдання – потрапили до якогось західного клубу. У збірну приїздили, як на відпочинок – побачитися із друзями, попити пивка. Такий самий менталітет і в поляків. Чорногорці ловитимуть свій шанс в контратаці, щоб потім відбиватися всією командою. Таким збірним краще вдаються матчі на виїзді, аніж домашні поєдинки. Щоправда в Чорногорії не гратимуть два провідних захисники, вилучені в матчі з Україною. Це збільшить шанси поляків.

Повернемося до нашої збірної. Якими вам бачаться шанси українців проти Англії?

Треба виходити й перемагати. Збірна Англії тепер не та, що 10-15 років тому. Не думаю, що вона набагато краща за нашу. До того ж граємо вдома на переповненому "Олімпійському". Хіба є кращі умови для перемоги? Вірю, що Україна її здобуде.