Такі причини провалу команди на Євро-2016, вважає журналіст сайту «UA-Футбол» Іван Вербицький.
«Ця збірна почала розсипатися після того, як на посаду президента ФФУ прийшов Андрій Павелко. Саме тоді розпочалися балачки про можливу зміну наставника збірної. Проте запущений на розсуд громадськості варіант з призначенням Андрія Шевченка підтримки не знайшов.
Довелося Андрія Миколайовича просовувати в тренерський штаб Фоменка. Власне, з того часу у команді було 2 тренери. Причому футболісти добре розуміли, хто саме буде наступним. Двовладдя у футболі до добра не доводило ніколи. Винятки, як Лобановський з Базилевичем, були, але вони поодинокі. Виглядає, що команда стала некерованою, і відбиваючись узагальнюючими фразами про психологію, Михайло Іванович має на увазі проблеми значно глибинніші.
Наставник довго йшов на поступки керівництву ФФУ, коли йому диктували, яких футболістів варто запрошувати, а яких ні. Не стримався і пішов на принцип лише на завершальному перед Євро етапі. За рішення включити до заявки представників чемпіонату Росії можна засуджувати, але тренер – саме він. Відповідно й гравців, на яких буде опиратися, наставник має обирати самостійно.
Версія про те, що Олега Гусєва не включили в заявку через «травлю» молодих донецьких футболістів, виявилася не такою вже й безпідставною. Команда розділена на табори. Про що казати, якщо навіть капітан В´ячеслав Шевчук після матчу з Північною Ірландією сказав, що згоден з тренером у тому аспекті, що деякі футболісти хотіли перемогти малою кров'ю.
Втім, то мова дипломатії. Що за тим словосполученням приховується насправді, дізнаємося, мабуть, не скоро. Не раніше, як нинішні футболісти й тренери почнуть давати ретроспективні інтерв'ю», - вважає Вербицький.
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!