Копа Америка-2016. Фінал. Прогноз Олександра Золотогорського

Світовий футбол 26 Червня, 22:13 866
Копа Америка-2016. Фінал. Прогноз Олександра Золотогорського
Журналіст програми «Профутбол», спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський дав свій прогноз на матч Аргентина – Чилі.
«Чилійці почали турнір зустріччю з Аргентиною і, в принципі, програли за всіма статтями. 1:2 не відображає всієї переваги «Альбіселестес». Гол збірна Чилі забила на останніх хвилинах, і він нічого не вирішував.

Дуже яскраво тоді грав Анхель ді Марія. Він зараз травмований, хоч і має шанси повернутися на фінал. Але і без нього в Аргентини вистачає зіркових футболістів. Що говорити, якщо Агуеро місця в складі не знаходиться. Вони явні фаворити, і Ліонель Мессі має нарешті щось виграти з національною командою.

До речі, у першій грі Мессі не було. Він відновлювався від пошкодження. А зараз Лео забиває в кожному матчі, і ми не втомлюємося на цьому зіграти. Чилі, як би вони не прогресували, не впоратися з Аргентиною. І, думаю, все має вирішитися в основний час.

Не буду відходити від власної стратегії. За традицією беру ставку на те, що Аргентина виграє, а Мессі заб’є. Тим паче, у фіналі маємо дуже високий коефіцієнт 3.05 на Parimatch».

Нагадуємо, «Парі-Матч» продовжує свою щедру акцію для читачів нашого сайту до 30 червня!