Участь збірної України на Євро-2016 принесла ФФУ 8 млн доларів бонусів від УЄФА. Втім, як заявили у Федерації, враховуючи повне фіаско, гравці і тренерський штаб не отримають передбачені раніше премії. А це наводить на думку, що нашим футболістам варто задуматися про додаткове джерело доходу. Хоча деякі з них наче віщували важкі часи і встигли побудувати власний бізнес, який, можливо, в майбутньому стане основною сферою їх діяльності.
Роман Зозуля
Наприклад, 6 квітня нападник Роман Зозуля відкрив в Дніпрі паб під назвою «Gray Bird Pub», хоча в колі фанатів його називають просто - новий паб Зозулі. Не складно здогадатися, що все в закладі продумано для того, щоб комфортно і смачно відпочивати за переглядом футболу в колі друзів. Меню демократичне, навіть за мірками Дніпра: ціни на пиво стартують від 22 грн, закуски від 36 до 68 грн, свиняча рулька - 198 грн.
Ярослав Ракицький
Захисник Шахтаря Ярослав Ракицкий робить ставки на свою другу половину - дружину Ольгу. Частина зароблених грошей йдуть на розкрутку музичного таланту дружини, у якої, до слова, є власна група «Мой город». Як результат, в соціальних мережах набирають популярність кліпи за участю Ольги, а нещодавно був анонсований її перший сольний альбом.
Євген Хачеріді
Перша спроба захисника київського «Динамо» Євгена Хачеріді заробити «на стороні» не вплинула на бажання спортсмена розвиватися в світі великого спорту. Так, Євген знявся в кліпі у Олени та Тамерлана, проте в ЗМІ все частіше зустрічається інформація, що Євген не готовий йти у шоу-бізнес. Залишається губитися в здогадках, що запрошення захиснику збірної України все ж надходили.
Олександр Караваєв
Півзахисник «Зорі» Олександр Караваєв ще занадто молодий, щоб думати про старість, а тому 24-річний спортсмен відкрито заявляє, що власний бізнес на даному етапі його не цікавить. При цьому Олександр тверезо оцінює травмонебезпечність спорту і не виключає, що в майбутньому він відкриє на відкладені гроші ресторан або салон.
Руслан Ротань
Півзахисник «Дніпра» Руслан Ротань, незважаючи на свої 34 роки, бізнесу поки не має, вважаючи, що поєднувати футбол з додатковою діяльністю просто неможливо. Проте, Руслан не заперечує, що в майбутньому, після завершення кар'єри, відкриє спортивний клуб.
Як видно, лише деякі з гравців української збірної, участь якої в Євро-2016 не принесла нам жодної перемоги, замислюються про своє майбутнє за межами футбольного поля.
У цей час інші вітчизняні футболісти змогли на своєму імені побудувати не один бренд, який і до цього дня приносить їм стабільний прибуток.
Наприклад, Андрій Шевченко знаходить час не лише на футбол, а й на контроль кількох власних кампаній. Так, бренд «Шева-Київ» представляє в особистому бутіку Андрія одяг і аксесуари Giorgio Armani. Крім цього, ходять чутки, що Шевченко є одним із співзасновників девелоперської компанії «Златовлад», яка займається будівництвом бізнес-центрів в Києві. Відоме ім'я відкриває Андрію двері в багато кабінетів влади, тим більше він дружний з нинішнім мером Києва Віталієм Кличком, що полегшує розвиток бізнесу в столиці.
П'ять років тому, в курортному селищі Совіньйон, що під Одесою, Андрій Воронін відкрив дитячий розважальний комплекс. За словами футболіста, у якого в шлюбі з Юлією народилося четверо дітей, ідея була його давньою мрією, але відсутність часу не дозволяла швидко реалізувати задумане. Саме тому в момент закладення фундаменту більшу частину роботи взяв на себе батько Андрія.
«Я не вважаю себе бізнесменом, для мене це щось нове ...», - Андрій Воронін.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!