«Все вирішували футболісти. Треба було виходити на поле і віддаватися грі повністю. А не грати на півтонах, як робили це багато наших гравців. У сучасному футболі грати упівсили не вийде. Потрібна максимальна самовіддача. Це показали виступи згаданих вище «команд-сюрпризів», та й збірна Польщі, яка теж виступила непогано. Хлопці з цих команд виходили і билися до кінця. Це зараз основне в футболі. Хто більше хоче перемоги, той і виграє», - сказав в одному зі своїх недавніх інтерв'ю досвідчений тренер Мирон Маркевич.
Не буду сперечатися з приводу бажань і можливостей футболістів збірної України. Будучи однією з кращих команд турніру по біговій роботі і часу володіння м'ячем, вони, на мій погляд, більше показали свою тактичну убогість, ніж фізичну та емоційну неспроможність. Знайшлися, звичайно, окремі індивідууми, яким із самого початку було не місце в команді (або в основі), але суть не в цьому.
На одному бажанні далеко не заїдеш. Пройшли часи, коли український футбол розвивався виключно на фінансовій мотивації. Так було під час підготовки збірної України до нашого домашнього Євро. Колеги, які згадують сьогодні продуктивну роботу Мирона Маркевича в той період, нехай поцікавляться у футболістів, які гонорари платили тоді за перемоги над Литвою, Румунією і Норвегією. За перемоги в спарингах...
Такий патріотизм вже не пройде. Потрібні інші аргументи. Футбол - проста гра. Але не до такої міри, щоб захотів - виграв, а не захотів - програв. Я впевнений, що ми хотіли, тому головне питання - чому не змогли. Загалом, не потрібно збивати з пантелику аналітиків ФФУ, а то вони остаточно в усьому заплутаються», - написав Гресь на своїй сторінці у Facebook.
Далі наведені середні показники з розрахунку на 90 хвилин:
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!