Збірна України забила дев"ять голів у ворота Сан-Марино у Львові

Футбол України 6 Вересня, 23:24 620
Збірна України забила девять голів у ворота Сан-Марино у Львові | 19-27
Національна збірна команда України розгромила команду Сан-Марино з рахунком 9:0 у матчі відбіркового циклу Чемпіонату Світу 2014 року у Львові.

Збірна України одразу ж заволоділа ігровою та територіальною перевагою, забивши свій перший гол вже на 11-й хвилині зустрічі. Якщо спочатку Ярмоленку не вдалося заштовхнути м’яч у ворота після небезпечного удару Ракицького зі штрафного, то за мить Девич вже святкував взяття воріт, влучно пробивши у нижній дальній кут воріт Валентіні.

У середині першого тайму двічі на вістрі атаки з’являвся Федецький. Спочатку Артему не пощастило замкнути навісну передачу Коноплянки, м'яч влучив у Валентіні і вилетів у поле. За хвилину Федецький опинився навістрі атаки після навісу Едмара. Але удар Артема головою виявився не дуже небезпечним для воротаря гостей.

На 25-й хвилині Ярмоленко ледве не відзначився: Федецький навісив з правого флангу, а Андрій головою пробив по воротам. Голкіпер врятував свою команду у карколомному стрибку. А через хвилину українці забили другий гол. Селезньов головою замкнув атаку збірної України після навісу Тимощука і скидки головою Хачеріді.

На 28-й хвилині Ярмоленко ледве не зламав поперечину воріт Сан-Марино. Ракицький дальньою передачею знайшов на лівому фланзі атаки Коноплянку, Євген віддав пас на Ярмоленка, а удар Андрія прийняв на себе каркас воріт.
На 32-й хвилині Едмар став автором третього голу збірної України у матчі. Ярмоленко навісив до штрафного майданчику, удар Селезньова воротар Сан-Марино відбив, але першим на добиванні був півзахисник збірної України.

У компенсований арбітром час першого тайму Хачеріді забив четвертий гол збірної України. Коноплянка виконав кутовий, а Хачеріді без перешкод головою відправив м'яч у сітку воріт збірної Сан-Марино.

Злива голів у ворота збірної Сан-Марино продовжилася і у другому таймі. На 50-й хвилині пройшла навісна передача з правого флангу атаки збірної України. Воротар на виході відбив м'яч, але сфера ідеально лягла на ногу Євгенові Коноплянці, який поклав його у дальній нижній кут воріт.

Ще через чотири хвилини вболівальники побачили перший дубль у матчі, автором якого несподівано став захисник Євген Хачеріді. Кутовий у виконанні Коноплянки завершився небезпечним ударом головою у виконанні Селезньова і результативним добиванням Хачеріді.

На 63-й хвилині Едмар зробив чудовий проникливий пас на Безуса, Роман відпасував на Ярмоленка і отримав м'яч назад від одноклубника, невідпорно пробивши по воротам з 10 метрів.

На 74-й хвилині збірна України забила свій восьмий матч у поєдинку. Атака збірної України лівим флангом увінчалася прострілом Девича та невідпорним ударом Федецького у дальній нижній кут з лінії штрафного майданчику. Українська команда мала ще кілька нагод відзначитися до фінального свистка, але свої нагоди змарнували Селезньов, Девич та Ракицький. І все же крапку у матчі встановив невідпорний удар Ракицького зі штрафного удару - 9:0.

Команда Михайла Фоменка здобула блискучу перемогу у Львові, історичну для збірної України − так багато наша команда ще ніколи не забивала у офіційних матчах!

Чемпіонат Світу-2014. Квіліфікація

Україна - Сан-Марино - 9:0

Голи: Девич (11), Селезньов (26), Едмар (32), Хачериди (45+1, 54), Коноплянка (50), Безус (56), Федецький (75), Ракицький (90+3)

Попередження: Девич, Хачеріді — Сімончіні, Коппіні, К.Валентіні, Ф.Вітайолі

Україна: Пятов - Федецький, Ракицький, Хачеріді, Шевчук (Гусєв, 61), Тимощук (Безус, 60), Едмар, Ярмоленко (Хомченовський, 76), Коноплянка, Девич, Селезньов

Сан-Марино: Ф.Валентіні - К.Валентіні (Болліні, 58), Палацці, Ф.Вітайолі, Сімончіні, Дженгіні, М.Вітайолі, Коппіні (Бускаріні, 69), Червелліні, Сельва, А.Гаспероні (Рінальді, 88)