Світовий футбол 28 Липня, 10:24 707
Міжнародний кубок чемпіонів. «Реал» програє матч «ПСЖ», а «Челсі» виявився сильнішим від «Ліверпуля» | 19-27
Відбулися чергові поєдинки міжнародного кубку чемпіонів.

«Баварія» та «Мілан» в основний час розійшлися миром, а от у серії післяматчевих пенальті фортуна була на стороні команди Монтелли - 5:3.

Також матч зіграли «Челсі» та «Ліверпуль». Лондонський клуб мінімально із рахунком 1:0 здолав «мерсісайдців». Забитим м'ячем відзначився Гарі Кехілл на 10-й хвилині.

І останній, досить несподіваний матч провели «ПСЖ» та мадридський «Реал». Вершкові поступилися супернику із рахунком 3:1. Голи забивали Томас Меньє (35, 39) і Нанітамо Іконі (2). За королівський колектив відзначився Марсело на 44-й хвилині із пенальті.

Додамо, сьогодні о 14:30 зіграють матч в рамках цього турніру дортмундська «Боруссія» та «Манчестер Сіті».