Фестиваль в Україні і до жаху порожній Максімір. Огляд хорватської преси

Світовий футбол 29 Липня, 09:11 1656
Фестиваль в Україні і до жаху порожній Максімір. Огляд хорватської преси | 19-27 Фото: fco.com.ua
Хорватська преса про матчі «Локомотива» - «Ворскла» і «Олександрія» - «Хайдук».

Вчора в Лізі Європи відбулися відразу два хорватсько-українських протистояння. «Олександрія» вдома приймала сплітський «Хайдук», а «Ворскла» на виїзді екзаменувала загребську «Локомотиву». Хорватська преса тримала руку на пульсі подій.

«Чудова вистава «Хайдука» в Україні, - пише sportnet.hr. – Футболісти «Хайдука» відсвяткували виїзну перемогу над «Олександрією» і тепер можуть спокійно повертатися додому. Всі три голи були забиті в другій половині зустрічі… Після проходження в другому кваліфікаційному раунді румунської команди «Хайдука» доля завела в Україну… І команда Мар'яна Пушніка зіграла кращий матч сезону, забивши три голи і зі спокійною душею повертаючись додому».

Хорватская пресса

Про матч «Локомотиви» та «Ворскли» звіт менший за об'ємом. ««Локомотива» та «Ворскла» грають без голів в першому матчі на «Максімірі», - пише Нікола Раїч. – Друга команда Загреба досягнула солідного результату в історичному для себе третьому раунді кваліфікації Ліги Європи проти гостей з України. В матчі не було голів, і не було навіть реальних можливостей для них. Обидві команди зіграли дуже добре в захисті, зводячи нанівець всі спроби суперника забити»… Після опису кількох моментів першого тайму, журналіст додає: «А пізніше ми бачили ще гіршу гру. Зо тридцять хвилин без будь-якої небезпеки біля тих чи інших воріт були наслідком небажання жодної з команди йти на ризик».

«Підсумок зустрічі не викликає особливого хвилювання і на питання щодо переможця дуелі можна буде відповісти лише після другого матчу», - резюмував журналіст.

хорватская пресса

«Велика перемога «Хайдука» в Україні наблизила команду до порогу плей-офф раунду, - звітує видання Večernji list. - «Хайдук» сьогодні грав дуже добре, використовуючи тактичні помилки суперника, який зіграв свій перший єврокубковий матч в історії. В першій половині зустрічі команди виглядали досить блідо, майже не турбуючи воротарів. Але все змінилося після того, як «Хайдук» вийшов вперед на 52-й хвилині»…

««Локомотива» з важким завданням відправиться до України, - це вже видання звітує про інший хорватсько-український матч. – 300 глядачів на «Максімірі» так і не побачили голів між «Локомотивою» та «Ворсклою». Це був поганий матч, зіграний при пустинній атмосфері на до жаху порожньому стадіоні».

«Сенсаційний фестиваль в Україні: «Хайдук» забиває тричі, - звітує Марко Шнідаліч на сайті 24sata.hr. – «Хайдук» повертається з України з великою перемогою, яка майже гарантує йому участь в раунді плей-офф. Сплітці святкували в Олександрії перемогу 3:0. Перша половина матчу в Олександрії була слабкою у виконанні обох команд. «Хайдук» лише раз пробив по воротах, «Олександрія» – двічі, але небезпеки ці удари в собі не несли. Якщо б обидві команди так грали протягом 180-ти хвилин, то важко було б сподіватися на гол. Це був парад помилок, під час якого жодна з команд не показала, що вміє атакувати».

«Тортури в Україні були перервані Марко Чосічем, який зіграв свій дебютний матч за «Хайдук»».

Про інший хорватсько-український матч дня написали: «Локомотива» зіграла в нульову нічию з «Ворсклою». До України команда поїде з надією на успіх. На «Максімірі» «Локомотива» здобула ще трохи очок для хорватського коефіцієнта. Команда прийняла «Ворсклу» на «Максімірі» і була кращою за суперника. Господарі мали шанси відправити полтавчан додому з поразкою, в той час як «Ворскла» протягом матчу мала лише один удар у ствір воріт»…

Цікавий звіт про матч «Олександрія» – «Хайдук» вийшов на ресурсі INDEX.hr. ««Хайдук» сенсаційно виграв в Україні 3:0, що є великою перевагою перед матчем-відповіддю у Спліті. Дивовижна це була гра - зважаючи на той факт, що за перших 45 хвилин ми бачили жорстку боротьбу низької якості з великою кількістю помилок від обох команд. Можливо, так «Хайдук» йшов на запах крові. Хорвати відчували, що українська команда – не краща за них, і що вони можуть виграти, хоча на папері українці були фаворитом. Чому? З двох причин. По-перше, «Хайдук» три матчі цього сезону провів дуже погано з точки зору побудови гри і результат здобув лише на крилах щастя. Той, хто спостерігав за матчем сплітців проти румунів, міг зауважити, що українці - якими б вони не були - легко впораються з таким суперником».

«По-друге, загальний рівень справ в чемпіонатах двох країн. «Олександрія» – хоч і дебютант єврокубків, але дебютант, який пробився на міжнародну арену з більш конкурентної першості, аніж хорватська».

«Але в підсумку українці проявили себе як кіт в мішку, а не серйозний клуб», - жорстко, але, мабуть, справедливо відзначив журналіст.