Зураб Очігава: «У молодіжній першості також можна розвиватися»

Динамо Київ 31 Липня, 11:48 714
Зураб Очігава: «У молодіжній першості також можна розвиватися»
Захисник молодіжної команди поділився своїми емоціями від переможного матчу з «Карпатами» (0:2).

- Що відчував, виводячи команду на поле в ролі капітана?

- Нічого особливого тут не бачу. Тренер довірив мені роль капітана, але від цього мої функції на полі не змінювалися, адже потрібно було виконувати те, що в першу чергу вимагалося від мене.

- Збоку здалося, що перемога далася «Динамо» доволі легко…

- Із «Карпатами» ігри ніколи не бувають легкими, адже це доволі бойовита команда. Ми серйозно налаштовувалися на поєдинок, тренери звернули нашу увагу на слабкі якості суперника, які ми й використали на полі.

- Ти пройшов горнило Першої ліги, зараз виступаєш у молодіжній першості. Сильно відчувається різниця?

- Справді, в Першій лізі більше силовий, «дорослий» футбол, багато футболістів, які пройшли школу Прем'єр-ліги. У молодіжній же першості більше грають молоді хлопці, але є й досвідчені гравці, у яких є чому навчатися. Тому й у молодіжній першості також можна розвиватися.

- Сьогодні у «Карпат» у нападі діяли гравці з досвідом гри в першій команді – зокрема, це стосується Кадимяна та Окечукву. Наскільки важко їм було протистояти?

- Вони постійно тримали нас у напрузі, але завдяки злагодженим діям у задній лінії вдалося зберегти свої ворота «на замку».

- Що тобі дали збори з першою командою? Як використовуєш набутий досвід?

- Багато чому навчився, дізнався багато корисної інформації. Намагаюся використовувати її у грі, але, звичайно, не без своїх нюансів.

- Чи знайдено баланс у грі молодіжної команди, адже багато гравців, які пройшли збори з першою командою, а також багато нових виконавців?

- У всіх командах у структурі «Динамо» тренери вимагають майже одне й те ж саме, тому всі футболісти знають свої функції на полі та працюють на благо команди.

- Забивати м'ячі не входить до твоїх безпосередніх обов'язків, але у Львові тобі вдалося відзначитися…

- Цей м'яч став наслідком командної роботи. Я же просто опинився в потрібному місці та влучив у ворота.

- Складається враження, що всі гравці «Динамо», незалежно від амплуа, націлені на ворота. Чи це так?

- Звісно, потрібно частіше зламувати оборону суперника, щоб виникало більше моментів. Для цього ми шукаємо на полі зони, простір, куди хтось вбігає, а хтось віддає зручні передачі.

- Також пані Фортуна сьогодні була на боці господарів – зокрема, двічі їхні ворота рятував каркас…

- Головне, що є моменти, а голи обов'язково прийдуть. Якщо будемо правильно виконувати на полі те, що вимагає тренерський штаб, то все буде гаразд.

- Сергій Ребров щось казав стосовно найближчих планів стосовно твоєї кандидатури – все ж таки, завтра ти залишаєшся на матч основних складів…

- Чесно кажучи, я над цим не замислююся. Я просто намагаюся виконувати свою роботу, а там буде як буде.

За матеріалами офіційного сайту ФК «Динамо» (Київ)