Післяматчевий коментар Сергія Зайцева

Динамо Київ 31 Липня, 22:57 495
Післяматчевий коментар Сергія Зайцева
Головний тренер львівських «Карпат» одразу після матчу з «Динамо» поділився своїми враженнями.
«Ми задоволені командою, хлопці зробили все, що могли. Більше питань до людей, які не ходять на прес-конференції, тому що, як виявляється, вони завжди під тиском. Не команда, не тренер, а вони під тиском. Тому поки вони під тиском і не будуть ходити на прес-конференції, ми істину не дізнаємося. Я своїми хлопцями дуже пишаюся, я радий, що ми прогресуємо і рухаємося вперед.

Роботу суддівської бригади я не буду обговорювати, ні в якому разі цього робити не можна. Це ж штрафи, санкції, я навіть не хочу про них говорити.

Ми повинні йти від гри до гри. У команді більше позитивної динаміки, видно, що хлопці міцніють. І навіть проти такої команди, як «Динамо» (Київ), ми все виконували і мали хороші моменти для того, щоб забити гол. Але десь не вистачило майстерності, десь - досвіду. Це все прийде з часом.

У нас є свій стиль гри, «карпатівський» дух. Вибачте, ми граємо в агресивний футбол. «Карпатівський» дух - це непоступливість у боротьбі, вийти на гру з серцем, гра для вболівальників», — сказав тренер в ефірі програми «Профутбол».