Як грали динамівці в оренді у липні

Динамо Київ 1 Серпня, 10:13 873
Як грали динамівці в оренді у липні | 19-27
Результативність Хльобаса, гольовий стандарт Калітвінцева та єврокубкові дебюти - в огляді старту сезону для динамівців, орендованих клубами УПЛ.

«Олександрія»

Андрій Цуріков

Зіграних матчів/хвилин: 1/90 (УПЛ)

Роман Яремчук

Зіграних матчів/хвилин: 1/14 (УПЛ), 1/29 (Ліга Європи)

Орендовані «Олександрією» динамівці пропустили перший тур чемпіонату України проти своєї рідної команди, проте могли «компенсувати» це участю у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти «Хайдука». Цуріков не потрапив до заявки на цю гру через пошкодження, а ось Яремчук дебютував одразу і за олександрійців, і в єврокубках, замінивши на 62-й хвилині іншого нападника - Станіслава Куліша. На той момент українська команда же програвала з рахунком 0:1, проте хід матчу змінити не зуміла, пропустивши ще два м’ячі в кінцівці поєдинку.

А ось у переможному матчі другого туру Ліги Парі-Матч із «Ворсклою» (3:2) вже взяли участь обидва футболісти. Цуріков відіграв усі 90 хвилин, а Яремчук вийшов на поле на 77-й хвилині замість форварда Віталія Пономаря.

«Ворскла»

Дмитро Хльобас

Зіграних матчів/хвилин: 2/175 (УПЛ), 1/90 (ЛЄ)

Голи: 2

Ще один єврокубковий дебютант – нападник Дмитро Хльобас, орендований «Ворсклою» вже на другий сезон. Полтавська команда зіграла внічию на виїзді проти хорватської «Локомотиви» (0:0), а Хльобас у цьому матчі відіграв усі 90 хвилин, результативними діями не відзначившись.

При цьому в чемпіонаті України Дмитро наразі є найрезультативнішим серед своїх орендованих колег – він забив по м’ячу у двох турах – єдиний у матчі з «Чорноморцем» (1:0) та другий гол «Ворскли» у програному поєдинку з «Олександрією» (3:2).

«Зірка»

Євген Чумак

Зіграних матчів/хвилин: 2/104

Півзахисник розпочав новий сезон у «Зірці» після оренди в білоруському «Торпедо-БелАЗ». У матчі першого туру ЛІги Парі-Матч проти «Шахтаря» (4:1) Чумак вийшов у стартовому складі та провів на полі 73 хвилини, а через тиждень, у грі з «Зорею» (1:1), з’явився на останні півгодини за рахунку 0:1. Результативними діями не відзначився.

«Чорноморець»

Олександр Андрієвський

Зіграних матчів/хвилин: 1/26

Попередження: 1

22-річний хавбек лишився в запасі у матчі з «Ворсклою» (1:0), проте цими вихідними дебютував за «Чорноморець», вийшовши на 65-й хвилині домашнього поєдинку з «Шахтарем» (1:4). Отримав жовту картку на 87-й хвилині за фол на Марлосі.

Владислав Калітвінцев

Зіграних матчів/хвилин: 2/108

«Чорноморець» продовжив оренду Калітвінцева на сезон 2016/17, і Владислав вже взяв участь в обох матчах одеситів із початку чемпіонату. У грі з «Ворсклою» в першому турі хавбек з’явився у стартовому складі та провів на полі 74 хвилини, а у поєдинку проти «Шахтаря» (1:4) вийшов на 58-й хвилині. Відзначимо, що свій єдиний гол «Чорноморець» забив після подачі з кутового у виконанні Влада.