Ліга Парі-Матч. Підсумки 2-го туру

Футбол України 2 Серпня, 12:24 649
Ліга Парі-Матч. Підсумки 2-го туру | 19-27
Вже після двох ігрових днів перелік команд, які не втрачали очок, скоротився до «Динамо» та «Шахтаря».

Господарі-гості. У даному неофіційному протистоянні характер порівняно з першим туром змінився. Одразу 3 нічиїх, лише одна перемога вдома та 2 успіхи на виїзді. Таким чином, загальне становище з боку господарів набуло такого вигляду: +6 =3 -3.

Великі перемоги. Лише «Шахтар» знову переграв опонента з різницею у 3 м’ячі. Тепер донеччани зробили це у гостях в Одесі. Тож рівно половина із проведених зустрічей завершалася розгромами – 6. З них 4 в активі господарів, 2 – приїжджих команд.

Вольові перемоги. Досі не зафіксовано випадку, коли одна зі сторін спочатку поступається, а потім знаходить сили для здобуття 3-х очок.

Голи. Знову сітку воріт турбували часто. З 20-ти влучних ударів 8 наносили господарі, 12 – гості. Всього у змаганнях арбітри вказували на центр 43 рази (26-17). Середня результативність туру – 3,33 м’ячі, загальна – 3,58.

Перший тайм – другий тайм. Звітні поєдинки показали звичну тенденцію, коли до перерви футболісти беруть час на розкачку. Тому до відпочинку вони забили 6 разів (господарі – 4, гості – 2), а після нього 14 (4-10). Загальне співвідношення результативності двох таймів застигло на наступних показниках: 19 (14-5) – 24 (12-12).

Автоголи. Цього разу автори м’ячів забивали їх лише суперникам. У власні ворота за 2 тури влучив лише один футболіст.

Дублі та хет-трики. Повернення на поле Андрій Ярмоленко («Динамо») відзначив 2-ма голами у ворота «Карпат». Це 3-й гольовий «дубль» турніру, відбувся вже і перший хет-трик.

Попередження. Грубість була оцінена 28-ма «гірчичниками», з яких 16 адресувалось гравцям господарів, 12 – гостей. Загалом показано 59 жовтих карток (31-28). У середньому звітний тур за матч приготував по 4,67 попередження, нинішній сезон на разі - по 4,92.

Вилучення. З початку змагань рефері ще не витягали з кишень червоних карток.

Пенальті. Як і у перший ігровий день, 11-метрові пробивали тільки господарі, знову не схибивши під час цієї процедури. Цього разу Олександр Кучеренко («Зірка») переграв голкіпера «Зорі», Андрій Блізніченко з «Дніпра» забив «Сталі», а Андрій Запорожан («Олександрія») – «Ворсклі».

Глядачі. Черговий тур є поки що рекордним з 2-х проведених, адже зібрав на трибунах 43 137 любителів футболу. Найбільше з них (13 144) спостерігали в Одесі за матчем «Чорноморця» і «Шахтаря». Загалом цифра свідків нового турніру – 67 295. Середній показник звітних ігор – 7 190, Ліги Парі-Матч – 5 608.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
− Загальна гольова серія «Шахтаря» триває 22 тури, у гостях донеччани суперникам забивають хоча б раз протягом останніх 15-ти поїздок.
− «Динамо» виграє на виїзді у «Карпат» з різницею більшою за мінімальну вперше за 7 років.
− «Дніпро» має 10-матчеві серію без поразок та із забитими м’ячами.
− «Зоря» не йде з поля без голу 6 разів поспіль.
− До гри в Олександрії поєдинок за участю «Ворскли» містив 5 голів востаннє ще 19 квітня 2015 року («Ворскла» - «Металург» З. – 5:0)
− «Олександрія» у домашніх матчах проти «Ворскли» не програє усі 5 побачень.
– «Зірка» перервала 6-матчеву програшну серію, але безвиграшну та з пропущеними м’ячами продовжила до 7-ми кожну.
− Безвиграшна серія «Олімпіка» налічує 7 зустрічей.
− «Сталь» перервала серію без забитих м’ячів після 316-ти хвилин.
− «Волинь» не виграє у Луцьку у 5-ти поєдинках поспіль, однак 4 з них – нічиї.
− «Чорноморець» перед приїздом «Шахтаря» не пропускав більш 2-х м’ячів та не програвав «крупно» після 3 травня 2015 року («Чорноморець» - «Дніпро» - 0:3). А от 4 рази за гру в Одесі гості забили після гри 4-річної давнини, і зробив це 19 серпня 2012 року той же «Шахтар» з майже ідентичним рахунком – 5:1.
− «Карпати» не зуміли продовжити у Львові 3-матчеву забивну серію.

Ювілеї:
− «Волинь» пропустила 250-й м’яч у домашніх іграх Чемпіонатів України – це й була перша результативна атака «Олімпіка», яку завершив Антон Поступаленко.
− У Вадима Сапая («Ворскла») 150 зустрічей проти провідних вітчизняних команд.
− Марлос («Шахтар») та Юрій Паньків («Сталь») виходили на поле у найсильнішій українській лізі по 100 разів.
− Дентиньо («Шахтар») та Артем Шабанов («Волинь») зіграли по 50 поєдинків у Прем’єр-лізі.