Зірки «Динамо» вшанують пам'ять Валентина Белькевича

Динамо Київ 2 Серпня, 17:40 533
Зірки «Динамо» вшанують пам'ять Валентина Белькевича Фото: fcdynamo.kiev.ua
​Два роки тому, 1 серпня 2014 року, пішов із життя видатний півзахисник «Динамо», пізніше тренер - Валентин Белькевич.

У січні нинішнього року в День народження Валентина у нього на батьківщині в Мінську пройшов матч пам'яті, а також було відкрито меморіальну дошку. Наш клуб пам'ятає про свого футболіста, який багато років віддав «Динамо» та зробив величезний вклад у командні досягнення 2000-х.

У середу, 3 серпня, пройде турнір пам'яті легендарного динамівського капітана, серце якого перестало битися так раптово. Ігри пройдуть на сьомому полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в Кончі-Заспі.

У цей день у дружній атмосфері між собою зіграють чотири колективи: Фан-клуб ФК «Динамо» Київ, збірна генерального штабу Збройних сил України, основу якої складають воїни АТО, спортивні журналісти та друзі Валентина Белькевича, у складі яких будуть такі відомі футболісти, як Олександр Хацкевич, Віталій Косовський, Ігор Костюк, Віталій Рева, Юрій Дмитрулін, Сергій Нагорняк та Олексій Михайличенко.

Запрошуємо всіх уболівальників відвідати турнір та вшанувати пам'ять великого динамівця на футбольному полі й підтримати команди.

Початок турніру о 19:00. Вхід вільний.

*за матеріалами офіційного сайту ФК «Динамо» Київ