«Янг Бойз» – «Шахтар»: прогноз Олександра Золотогорського

Динамо Київ 3 Серпня, 20:23 867
«Янг Бойз» – «Шахтар»: прогноз Олександра Золотогорського
​Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Золотогорський вважає, що гра «Янг Бойз» – «Шахтар» матиме відкритий характер.

Він ставить на те, що донеччани вкотре продемонструють високу результативність.

Грати у режимі «два матчі на тиждень» – не так легко, і «Шахтар» вже поніс перші кадрові втрати. Добре, що Бернард вилетів ненадовго. Але проти «Янг Бойз» на виїзді він в будь-якому разі не зіграє. В Берні треба бути обережними й іншим гравцям – головне, не травмуватися на місцевому штучному полі.

Хоча я далекий від думки, що матч буде малорезультативним. Господарі змушені йти вперед, вони втратили центрального захисника Вілотича через вилучення у Львові. Та й взагалі «Янг Бойз» зараз виглядає не дуже переконливо, після фіаско від «Шахтаря» вони ще й програли в чемпіонаті «Лугано» 1:2.

Бернарда замінить Дентіньйо або Коваленко. Не думаю, що інтенсивність атак «Шахтаря» постраждає. А простір у донеччан буде. І їхні швидкі атаки можуть стати козирем команди Паулу Фонсеки у цьому матчі.

У Львові «гірники» не забили багато своїх голів. Вони мають отримати сатисфакцію у гостях. Мені надзвичайно сподобалася така ставка: «Шахтар» заб’є 2 або 3 м’ячі. Вона ризикованіша за звичайний тотал більше 1.5, але й платять за неї куди більше. 2.1 на Parimatch.

А ще є відчуття, що заб’є Марлос. Він давно вже заслужив на гол. Не щастило. Поки подібного котирування не знайшов. Якщо воно з’явиться – додам у прогноз.

Прогноз: «Шахтар» заб'є 2 або 3 м'ячі - 2.10 («Пари-Матч»)

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!