Жуніор Мораєс: «Нинішня команда «Дніпра» виглядає краще, ніж у минулому сезоні»

Динамо Київ 7 Серпня, 01:05 688
Жуніор Мораєс: «Нинішня команда «Дніпра» виглядає краще, ніж у минулому сезоні» | 19-27
Автор єдиного голу в матчі проти «Дніпра» розповів, чому «Динамо» було складно «розпечатати» ворота суперника.
«Дніпро» - це дуже хороша команда, проти якої було складно грати. Тому я дуже радий, що ми сьогодні перемогли, а я відзначився черговим голом. Я намагався розпочати чемпіонат в оптимальній формі.

Наші суперники майже увесь час грали в захисний футбол, десять футболістів знаходилися за лінією м'яча. Тому було складно забити у першому таймі. А після перерви у нас був один шанс - і ми забили гол.

Як на мене, нинішня команда «Дніпра» виглядає краще, ніж та, проти якої ми грали в минулому сезоні. Зараз вони грають у хороший футбол і багато пресингують.

Що сказав Ребров після матчу? Привітав із перемогою, а гру ми будемо розбирати завтра», - розповів Мораєс журналістам.