Прем'єр-ліга: 10 одкровень 3-ого туру

Футбол України 9 Серпня, 12:19 404
Прем'єр-ліга: 10 одкровень 3-ого туру
До вашої уваги десять відвертостей 3-го туру УПЛ за версією «СЕ».

1.Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

«СТАЛЬ» - «ВОЛИНЬ» - 1:0


«Я у вас нічого не підслуховував, тому не потрібно підслуховувати те, про що ми говоримо в роздягальні. Чому я там кричав? У нас грають молоді хлопці і їм важко, але мені хочеться, щоб вони грали кваліфіковано, тому їм і підказую. А в цілому вони до цього вже звикли. Вам, напевно, здається, що я якийсь дикун? Я завжди таким буду».

2. Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

«СТАЛЬ» - «ВОЛИНЬ» - 1:0


Про підготовку резерву: «У нас не та школа, як, наприклад, у загребської «Локомотиви». Там виховують інакше. Я був на Балканах і бачив, як там тренери вчать дітей працювати з м'ячем. У нас тренери так не вчать. Вони просто готують сокирний матеріал, не гнучкий, не пластичний, і у нас не так, як у людей іншого кольору шкіри. Наші діти не так гнучко і пластично розвиваються. Плюс у нас тепер на вулицях вже навіть не грають, та й в школах на фізкультурі ніхто нічого не дає. Так звідки ми їм дамо кваліфікацію? Я краще поставлю Романюка - він перспективний, або Петрова. Їм по 17 років. Але два роки, якщо я ще витримаю, то буду з ними працювати: напилком,
сокирою, зварювальним апаратом, буду підказувати, як зможу».

3. Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

«СТАЛЬ» - «ВОЛИНЬ» - 1:0


Про інтелект: «Молодь у нас зараз тугодуми - вони навіть книжок не читають. Немає у них інтелекту. Беруть інформацію з комп'ютера, причому беруть неправильну. Історію не вчать, географію не знають. Кажеш, покажи Київ - він показує Москву. Чи не знає, де Токіо, де Ріо-де-Жанейро. Про що з ними говорити?»

4. Дмитро МИХАЙЛЕНКО, в.о. головного тренера «Дніпра»

«ДИНАМО» - «ДНІПРО» - 1:0

«Для нашої молоді немає більшої мотивації, ніж зіграти на найкращому стадіоні країни проти чемпіона. Тут шукати особливі слова для настрою вже не потрібно. Будь-який юнак, який присвятив себе футболу, чекає подібних матчів. Це те, заради чого він займається футболом. Ми працюємо з хлопцями - нехай вони ще й молоді, але їх час ще прийде».

5. Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

«СТАЛЬ» - «ВОЛИНЬ» - 1:0

«Сьогодні погода гасила бажання нашої молоді грати в футбол. Вийшли за здравіє, а грали за упокій. Потім немає впевненості, а в дитячій школі не виховане бажання індивідуального зростання - бути егоїстично впевненим в собі, сміливо йти на обігравання».

6. Ерік ван дер МЕЕР, головний тренер «Сталі»

«СТАЛЬ» - «ВОЛИНЬ» - 1:0

Про суддівство: «У всіх матчах, де ми грали, не призначали пенальті в ворота суперників. Ось і тут було кілька помилок. Сподіваюся, що судді вчаться на своїх помилках так само, як і ми, тренери».

7. Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»

«СТАЛЬ» - «ВОЛИНЬ» - 1:0

«Чому я повинен мучитися - адже це ж спалює здоров'я? Якщо я буду зв'язуватися з інвесторами, то я ж не можу на гарячій сковорідці з голою ж..ою відмазуватися за них. Можете стратити Кварцяного, але дайте жити команді. Я не виправдовуюсь, я констатую факт. У нас десятки проблем».

8. Віталій ВЕРНИДУБ, головний тренер «Зорі»

«ЗОРЯ» - ЧОРНОМОРЕЦЬ» - 4:0


«У перерві я сказав хлопцям, щоб не перетворювали футбол в цирк. Це ми робити вміємо, особливо якщо виграємо крупно. Але сьогодні хлопці віддавалися серйозно, хоч реалізації і не вистачало. Не було серйозних помилок і нехлюйства».

9. Жуніор Мораєс, нападник «Динамо»

«ДИНАМО» - «ДНІПРО» - 1:0

Про свій гол: «Подача з кутового була настільки ідеальною, що мені лише залишалося підставити голову і не потрапити у воротаря».

10. Дмитро МИХАЙЛЕНКО, в.о. головного тренера «Дніпра»

«ДИНАМО» - «ДНІПРО» - 1:0

Про завдання на сезон: «Ми розуміємо, що навіть в такому складі «Дніпро» залишається ім'ям. Ми не можемо підвести наших уболівальників і наше місто. Думаю, що завдання будуть ставитися вже по ходу сезону. Після найближчих трьох матчів ми зрозуміємо, на що здатні. Зрозуміло, що будемо скромнішими, не як в останні роки. Так, з такою молоддю «Дніпро» може домогтися багато чого, але на все потрібен час».

За матеріалами sport-express.ua