Дружина Алієва: «Продала квартиру, щоб погасити борги Саші»

Динамо Київ 10 Серпня, 21:37 517
Дружина Алієва: «Продала квартиру, щоб погасити борги Саші»
Екс-півзахисник київського «Динамо» хоче відібрати дітей у своєї дружини.

Дружина колишнього півзахисника київського «Динамо» і національної збірної України Олександра Алієва Тетяна у відвертому інтерв'ю «Комсомольській правді в Україні» розповіла про взаємини з футболістом.

«Саша каже, що я наркоманка, а наркотики мені дає Артем Мілевський - це ж в голові не вкладається! Я ніколи в житті не приймала наркотики і готова пройти будь-які випробування і експертизи, які можуть це підтвердити.
Я сказала про це Артему, плакала, він намагався мене заспокоїти. Зверталася навіть до президента «Динамо» Ігоря Суркіса, який раніше мав великий вплив на Сашу, - він теж тільки руками розводить.

Я сумлінно займаюся дітьми, оскільки найняти няню немає фінансової можливості, збираю дочку в школу. Я готова йти працювати, але на кого залишу п'ятирічного Артема і шестирічну Аліну, яка займається танцями? Хто завгодно з моїх друзів може розповісти, скільки часу я проводжу з дітьми.
Саша ж ніякої участі у вихованні дітей не бере - ні моральної, ні матеріальної. Тільки погрожує, що забере їх, але видно ж, що вони йому не потрібні! Аліменти він не платить.

У мого поки що чоловіка величезні борги. Я продала квартиру, щоб допомогти йому погасити частину з них. Я знаю, що у Саші роман з іншою жінкою. Мої друзі їх бачили в Києві разом.
Наскільки мені відомо, ця жінка досить заможна, їздить на автомобілі «Феррарі», розлучена і виховує трьох дітей. Виходить, Алієв займається чужими дітьми, забуваючи про своїх власних. Підозрюю, що він закрутив роман через гроші, розраховуючи, що нова пасія покриє всі його борги.
12 серпня нас остаточно розведуть в судовому порядку. Я не хочу мати нічого спільного з цією людиною».