Сексуальна пасія Хесе і 10 інших красунь «ПСЖ»

Світовий футбол 11 Серпня, 23:03 805
Сексуальна пасія Хесе і 10 інших красунь «ПСЖ»
Подружка Хесе Родрігеса Аура Руїс затьмарила своїм ефектним зовнішнім виглядом свого ж хлопця на презентації іспанця в «ПСЖ». Втім, в колекції WAGs паризького клубу Аура буде не самотньою красунею.

Розкішне чорне плаття і розкішні форми, що ховаються під ним - навряд чи хтось із тих, хто прийшов на презентацію Хесе Родрігеса в ПСЖ, після зустрічі з його коханою міг згадати, для чого завітав на захід. Аура Руїс «вкрала шоу» у свого хлопця, ставши головною героїнею дійства.

Сексуальная пассия Хесе и 10 других красавиц ПСЖ

Втім, в паризькому клубі і до переходу Хесе вистачало дружин і дівчат футболістів, з якими не соромно вийти в люди, і навіть прощання з клубом Златана Ібрахімовіча і його красуні-дружини Хелени не сильно вплинуло на загальну прекрасну картину. Давайте знайомитися!

Ізабель Гулар

Бразильська супермодель і одна з Victoria's Secret Angels зустрічається з воротарем Кевіном Трапп.

Изабель Гулар

Німець взагалі сильно популярний персонаж серед богемної тусовки, адже до нього сама Ріанна недавно лізла цілуватися.

Рианна

Камілл Вершуер


Камилл Вершуер и Сальваторе Сиригу

Шаніс Жордін

Дівчина Сержа Ор'є - професійна модель, знімалася для Playboy і інших популярних в чоловічих колах ЗМІ.

Шанис Жордин

Керол Кабріні

Кохана Маркіньоса - професійна співачка. Зовні навіть трохи Шакіру нагадує. Уявляєте, що було б, якби бразилець в Барселоні був поруч з Піке?

Кэрол Кабрино

Ізабель Матюїді

Дружина одного з кращих опорників сучасності. Подейкують, незабаром може разом з чоловіком покинути столицю Франції, але поки знаходиться в теплій компанії красунь гравців ПСЖ.

Изабель Матюиди

К'яра Пікконе

Італійська модель і телеведуча підкорила серце Хав'єра Пасторе, коли той грав у Серії А. Заради коханого хлопця вивчила іспанську мову.

Кьяра Пикконе

Ларісса Саад

Улюблена жінка Лукаса Моури поєднує в собі всі принади сучасного мультикультурного світу - арабська загадковість, латиноамериканський темперамент і європейська витонченість. Можна зрозуміти, чому бразилець так довго відновлювався після травми.

Сексуальная пассия Хесе и 10 других красавиц ПСЖ

Неллі Курзава

Думаємо, неважко здогадатися, чия це дружина, правда?

Сексуальная пассия Хесе и 10 других красавиц ПСЖ

Селія Яунат

Французька модель, з якою поляк Гжегож Крихов'як познайомився за часів виступів у Реймсі. Разом з коханим поїхала в Севілью, і ось тепер знову повернулася на свою батьківщину. А ви говорите, що Крихов'як в ПСЖ заради Емері перейшов... а ось і ні!

Сексуальная пассия Хесе и 10 других красавиц ПСЖ

Сара Мадейра

Можливо, і не найефектніша панянка в нашому списку, зате вірна дружина. З «Кудрявим» Луїсом Сара зустрічається ще з часів його виступу за Бенфіку.

Сексуальная пассия Хесе и 10 других красавиц ПСЖ