ЗМІ: «Зірку» очолить іспанський тренер

Футбол України 12 Серпня, 16:49 622
ЗМІ: «Зірку» очолить іспанський тренер
Матч із «Волинню» стане останнім для нинішнього наставника «Зірки» Сергія Лавриненка та його тренерського штабу.

Президент «Зірки» Максим Березкін в інтерв'ю офіційному сайту клубу дав чітко зрозуміти, що незабаром в тренерському штабі можуть з'явитися іноземні фахівці високого рівня. Як вдалося з'ясувати FootBoom, ці заяви небезпідставні. Гра в Луцьку з «Волинню» майже напевно стане останньою для Сергія Лавриненка (на фото) на посаді головного тренера кропивницької команди, після чого він і його помічники підуть у відставку. Очікується, що новий тренерський штаб буде представлений наступного тижня. Наступником Лавриненка, за даними FootBoom, стане іспанський фахівець, чиє ім'я поки тримається в найсуворішому секреті.

Крім того, менеджмент «Зірки» може поповнити відомий у минулому футболіст Юрій Беньо, який до недавнього часу займав пост спортивного директора «Карпат». 42-річний фахівець підтвердив факт переговорів з новачком Ліги Парі-Матч.

- Приховувати не буду: переговори йдуть, - зазначив Беньо в розмові з кореспондентом FootBoom. - Приїхав на місце, щоб ближче ознайомитися з роботою клубу, його можливостями, інфраструктурою. Поки передчасно говорити про нашу співпрацю.

Тим часом кадрові перестановки у верхівці «Зірки» вже почалися: розірвані трудові угоди з директором клубу Сергієм Ольшевським і спортивним директором Саміром Гасановим.