Віталій Кварцяний: «Нас чекають випробування, але гратимемо відповідально»

Футбол України 13 Серпня, 22:11 481
Віталій Кварцяний: «Нас чекають випробування, але гратимемо відповідально»
Коментар головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного після матчу із «Зіркою» (1:0).
«Нам вдалося підтримати наш дубль, який вчора виграв у «Зірки» 4:0, і наших юніорів, які сьогодні виграли 7:0. Я переживав, щоб і основа відповідно зіграла. Вона сьогодні на 80% складалася із футболістів власної футбольної школи. Досить цікавий експеримент у нас виходить і дуже важко формувати команду так різко.

Старалися сьогодні, бачу, що ще багато чого не вдається, але молодь мусить набиратися характеру. Я, до слова, поміняв тренерів в дублі і в юніорах саме через це. Сказав Гапону і Віті Мацюку, щоб харизми було більше в грі, характері, щоб «через не можу» грали.

Так, «Зірка» мала перевагу, а ми не могли зачепитися за м’яч. Бачите – кожного разу новий склад, а він слабкіший і слабкіший…

Ми виграли у досить непоганого клубу, сьогодні «Зірка» має зіграність і колектив. Не знаю, що там в них буде далі, але наразі це дуже сильна команда. Так, нам поталанило сьогодні, але таланить тим, хто хоче цього, ми дуже хотіли не програти. Нам це вдалося і цей день можна записати в позитив.

Так, нас чекають значні випробування, але щоб ви знали – ми будемо грати кожен матч відповідально і самовіддано. Можливо, не буде вистачати кваліфікації, але будемо витискати з футболістів у таких умовах максимум, щоб вони стали гравцями. Такий ось цікавий експеримент поставили над «Волинню», навіть не можна заявити гравців у дитячу школу чи нового тренера взяти».