Унаї Мельгоса: «Після пропущеного м'яча довелося страждати увесь матч»

Динамо Київ 14 Серпня, 09:35 674
Унаї Мельгоса: «Після пропущеного м'яча довелося страждати увесь матч»
Наставник динамівської команди U-21 Унаї Мельгоса прокоментував матч проти «Сталі», в якому його підопічні зуміли здобути одне очко, забивши м'яч у компенсований час.

- Ми провели непоганий матч, намагалися створювати моменти, були активними в творчій фазі, непогано виглядали в атаці. Трохи не вистачило завершення в штрафному майданчику. Суперник же зміг створити лише один момент і той в перші п'ять хвилин. Потрібно задуматися, чому так сталося, тому що в подальшому це відбилося на нас - довелося страждати весь матч, щоб намагатися виправити цю ситуацію. У першому таймі ми грали в більш високому ритмі, змушували суперника бігати без м'яча, сподіваючись на контратаки, а після перерви, можна сказати, волочили ноги по землі, тому що всі втомилися, можливо, дощова погода позначилася. Повторюся, потрібно задуматися, чому ми дозволяємо доводити ситуацію до того, що нам доводиться забивати в компенсований час.

- Наскільки сильно вплинув на подальшу гру швидко пропущений м'яч?

- Гіпотетично можна припустити, що, якби не він, гра склалася б для нас по-іншому. Було би все по-іншому і в емоційному плані, і в футбольному, це неможливо передбачити.

- На останніх хвилинах зміг зрівняти рахунок Кравченко - гравець, який вийшов на заміну. А в цілому, ви задоволені тим, як підсилили гру ті, хто був в запасі?

- Для них гра склалася по-різному. Були ті, хто показав себе досить непогано, а деяким було складніше. В цьому якраз і полягає їх можливість покращувати свою гру, вони знають, над чим попрацювати. Що стосується Кравченка, Микита й справді непогано вийшов, активно підключався до атак - якраз після одного з таких підключень зміг забити. Тому його грою я задоволений, — наводить слова тренера офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.