Динамівці в оренді: результативний 4-й тур

Динамо Київ 14 Серпня, 20:24 853
Динамівці в оренді: результативний 4-й тур | 19-27
Третій гол Хльобаса та асисти Калітвінцева й Андрієвського - підбиваємо підсумки 4-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців.

Ігрову програму 4-го туру Ліги Парі-Матч відкривав матч у Луцьку, де «Волинь» приймала «Зірку». Команда орендованого у «Динамо» півзахисника Євгена Чумака поступилася з рахунком 1:0 через автогол Баєнка.

До речі, цього тижня телеканал «Футбол» розповсюдив інформацію, що «Зірка» планує розлучитися з Чумаком, проте сам футболіст категорично спростував ці чутки.

Свій третій гол у чемпіонаті України забив Дмитро Хльобас (на фото), допомігши «Ворсклі» здобути одне очко в гостях у «Дніпра». Нападник провів на полі весь матч, зрівнявши рахунок на 67-й хвилині.

«Олександрія» Цурікова та Яремчука мінімально поступилася «Зорі» (0:1), яка вийшла вперед ще на 17-й хвилині завдяки голу Петряка. Андрій Цуріков відіграв повний матч, поте відзначився лише жовтою карткою за порушення правил на 39-й хвилині, а Роман Яремчук, замінивши на 72-й хвилині Грицука, через 13 хвилин заробив пенальті для олександрійців. Який, втім, не зумів реалізувати Запорожан.

А сьогодні в Одесі «Чорноморець» переміг «Олімпік» з рахунком 3:0, і безпосередню участь у цьому розгромі взяли Калітвінцев і Андрієвський. Владислав став автором гольового навісу зі штрафного в моменті з першим голом Мартиненка на 17-й хвилині, а Олександр відзначився асистом на Барилка, який на 94-й хвилині ефектно встановив остаточний рахунок у матчі. До речі, для Андрієвського це перша поява в чемпіонаті України з перших хвилин.