Віктор Вацко: «Драгович зіграв ідеально»

Динамо Київ 15 Серпня, 13:01 598
Віктор Вацко: «Драгович зіграв ідеально»
Експерт програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» прокоментував матч «Сталь» - «Динамо» (1:2) та епізод із видаленням Малакяна.
«Незрозуміло, що більше вплинуло на хід матчу: втрата тренера «Сталлю» чи втрата Ярмоленка, Рибалки і Віди зі сторони «Динамо». Ми бачили, що проблеми у грі «Динамо» були дуже відчутними. Ми, знову ж таки, повинні оцінювати значення цих футболістів для команди. Проблема в тому, що «Динамо» пропускає зі стандартів. Ми дивимося на гру киян з проекцією на майбутню Лігу чемпіонів. Звичайно, що час ще є, можливо, і процес під це заточений, що через матчі чемпіонату команда набирає форму для єврокубкових поєдинків. Контроль м’яча був, але яка якість цього контролю, швидкість цього контролю? Тому і не вдається розкривати масовану оборону.

У моменті з вилученням у «Сталі» незрозуміло, як Драгович залишився без жовтої картки. Хоча він все зробив на досвіді. Є такі мужики, які дали б головою у відповідь. Я не скажу, що це правильно, але Драгович зіграв ідеально в цьому епізоді», - наводить слова Вацка footballua.tv.